Pardubické městské slavnosti 2014

Pardubice, 4. října 2014

Stejně jako minulý rok jsme se i letos účastnili podzimních pardubických městských slavností. Vystoupení probíhalo ve stejné době jako mezinárodní Adria seminář pro vysoké pasy v Chorvatsku. Na Pernštýnském náměstí tak bylo možno spatřit především členy našeho oddílu z řad nižších - žlutých a oranžových pasů.

Celý článek


Tréninkový mítink 2014

Vysoké Mýto, 16. - 17. srpna 2014

Do konce prázdnin sice zbývají už jen dva týdny, naše sportovní sezóna však ještě zdaleka nekončí. Formu pardubických karatistů udržují nejen speciální prázdninové tréninky v oddíle, ale také tréninkové akce, kterých se v tomto období účastníme. Jednou takovou akcí byl i trenérský mítink, který tentokrát proběhl ve Vysokém Mýtě.

Celý článek


Letní seminář 2014

Letovice, 29. června - 5. července 2014

Školákům již začali letní prázdniny a spousta z nich se vidí, jak podřimují někde na chalupě nebo u vody. To však neplatí pro karatisty z Pardubic, které koncem června čekal jeden z nejpřínosnějších seminářů celého roku.

Letní seminář se od těch ostatních liší především svou délkou, trvá totiž celý týden. Je zde tedy spousta času
důkladně procvičit jednotlivé bojové kombinace a zaměřit se na detaily v jejich průběhu. Nestandartní je také ranní část tréninku, která se za dobrého počasí odehrává vždy venku a je zakončena vytrvalostním během.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen