Úvodní seminář 2014

Hanušovice, 24. - 25. května 2014

Květnové počasí z počátku pardubickému oddílu Moderního sportovního karate přálo a tak cesta na první ze dvou letošních Úvodních seminářů do Hanušovic probíhala za doprovodu dobré nálady.

Přestože je Úvodní seminář určen primárně začínajícím karatistům, na své si zde přijdou i jejich zkušenější kolegové. Tréninková náplň vyšších pasů na semináři se zaměřuje především na detaily průběhu bojových kombinací. Účastníci pardubické výpravy, tak měli možnost pod dohledem koordinátora MSKA-CZ Miroslava Zezulky V. dan cvičit a lépe porozumět principům kopů a především diagonálních úderů.

Celý článek


Evropské mistrovství MSKAI 2014

Chotěboř, 26. dubna 2014

Po ukončení Easter semináře 2014 u příležitosti narozenin hostitele, mistra Pavla Halamy, I. Dan, proběhlo v Chotěboři mezinárodní mistrovství v Karate. Bojovalo se netradičně podle váhových kategorií a jednalo se o cenné zkušenosti pro nižší pasy, které se tím pádem mohly jedinečně setkat na bojišti s pasem vyšším, nezřídka mistrovským. Po skončení váhových kategorií proběhly boje týmů, které si získaly své fanoušky po celé hale, kteří vytvořili bojovníkům jedinečnou atmosféru. 

Celý článek


Easter seminář 2014

Praha, 21. - 25. dubna 2014

Easter seminář se letos konal ve dnech 21. 4. – 25. 4. 2014 v Praze. Akce se zúčastnili nejen karatisti z České republiky, ale také z Německa a Slovinska. Celý  seminář osobně vedl šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX. Danu. Akce byla stejně jako v  minulých letech určena výhradně nositelům zeleného a vyššího pasu. 

Samotný trénink byl nejen velmi zajímavý, ale také dle  očekávání velmi náročný. Procvičili jsme a nacvičili techniky s imaginárním soupeřem a dál jsme tyto  techniky prakticky nacvičovali již reálně přímo s různými partnery na povrchu z tatami. 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen