Jarní seminář 2015

Hanušovice, 7. - 8. a 14. - 15. března 2015

Jako každoročně i letos březen patřil jarnímu semináři MODERNÍHO SPORTOVNÍHO KARATE, který se konal v Hanušovicích. Jeho součástí byl druhý letošní ligový turnaj. První víkend se konal tréninkový seminář, kde se skládaly zkoušky na vyšší technické stupně.

Cvičilo se systematicky s ukázkami a detailním jednotlivých programů a  druhý víkend se dopoledne ještě cvičilo a odpoledne zahájil jarní LIGOVÝ turnaj. Zde by se hodilo přirovnání „Jak nám končí zima a nastává teplé období, tak i Pardubickým karatistům se opět roztáčí kolo úspěchů.“

 

Celý článek


Speciální mítink 2015

Chotěboř, 14. - 15. února 2015

Speciální seminář karate se konal v Chotěboři ve dnech 14. - 15. února 2015. Program pro vyšší pasy byl veden mistrem Miroslavem Zezulkou držitelem V. Danu. I když se jednalo o dvoudenní seminář, což znamená dost času pro nácvik, tak byl program natolik rozsáhlý, že jsme nakonec z časových důvodů museli některé jeho části vypustit.

Celý článek


Zimní seminář 2015

Praha, Smíchov, 24. - 25. ledna 2015

První akcí letošního roku 2015 byl Zimní seminář Moderního sportovního karate, který se konal na pražském Smíchově.

Hlavní náplň semináře byla věnována základním kombinacím přímých kopů a úderů. Velký důraz byl věnován technickým detailům v jednotlivých bojových kombinacích.
Druhý víkend zimního semináře jako vždy patřil turnaji, na kterém jsme měli příležitost poměřit naše dovednosti s ostatními oddíly. Také se jednalo o první akci, na které bylo možné nasbírat body do ligy MSK 2015.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen