Župní Vánoční přebor ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto, 13. prosince 2014

Jako každoročně i letos náš sportovní oddíl karate MSK Sokol Pardubice přijel do Vysokého Mýta na Župní vánoční přebor. Přestože se jednalo o jednu z posledních akcí letošního roku, nic jsme neponechávali náhodě a 13. prosince jsme se na půdě vysokomýtské sokolovny poměřili naše síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate.

Celý článek


Mistrovství MSKAI 2014

Praha, 29. listopadu 2014

Stejně jako minulý rok, i letos se náš oddíl účastnil mistrovství v Moderním Sportovním Karate, které se konalo tradičně v Praze. Soutěže se účastnili závodníci ze všech českých klubů a přijeli i hosté ze Slovinska. Motivací pro vítězství v každé kategorii byly medaile a poháry. Soutěžilo se jak ve formách (katách), tak i v pravidly kontrolovaném boji - sparingu a volnějším sportovním boji.

Celý článek


Úvodní seminář 2014

Praha, 15. - 16. listopadu 2014

Ve dnech 15. – 16. listopadu 2014, se náš oddíl MSK Sokol Pardubice zúčastnil Úvodního semináře v Praze na Smíchově. Seminář byl zaměřen hlavně na začínající karatisty.

Nováčci, pro které je seminář speciálně určen, pod vedením mistra Motla III. Dan procvičovali základní techniky a principy pohybu v našem karate. Dále si vyzkoušeli formu Primu a pády. Žluté pasy měli průřez programy pro svůj stupeň technické vyspělosti a zejména jejich aplikaci v boji.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen