Tréninkový mítink 2014

Vysoké Mýto, 16. - 17. srpna 2014

Do konce prázdnin sice zbývají už jen dva týdny, naše sportovní sezóna však ještě zdaleka nekončí. Formu pardubických karatistů udržují nejen speciální prázdninové tréninky v oddíle, ale také tréninkové akce, kterých se v tomto období účastníme. Jednou takovou akcí byl i trenérský mítink, který tentokrát proběhl ve Vysokém Mýtě.

Celý článek


Letní seminář 2014

Letovice, 29. června - 5. července 2014

Školákům již začali letní prázdniny a spousta z nich se vidí, jak podřimují někde na chalupě nebo u vody. To však neplatí pro karatisty z Pardubic, které koncem června čekal jeden z nejpřínosnějších seminářů celého roku.

Letní seminář se od těch ostatních liší především svou délkou, trvá totiž celý týden. Je zde tedy spousta času
důkladně procvičit jednotlivé bojové kombinace a zaměřit se na detaily v jejich průběhu. Nestandartní je také ranní část tréninku, která se za dobrého počasí odehrává vždy venku a je zakončena vytrvalostním během.

Celý článek


Úvodní seminář 2014

Hanušovice, 24. - 25. května 2014

Květnové počasí z počátku pardubickému oddílu Moderního sportovního karate přálo a tak cesta na první ze dvou letošních Úvodních seminářů do Hanušovic probíhala za doprovodu dobré nálady.

Přestože je Úvodní seminář určen primárně začínajícím karatistům, na své si zde přijdou i jejich zkušenější kolegové. Tréninková náplň vyšších pasů na semináři se zaměřuje především na detaily průběhu bojových kombinací. Účastníci pardubické výpravy, tak měli možnost pod dohledem koordinátora MSKA-CZ Miroslava Zezulky V. dan cvičit a lépe porozumět principům kopů a především diagonálních úderů.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen