Tréninkový mítink 2013

Pardubice, 24. září - 25. srpna 2013

Letošní tréninkový mítink se uskutečnil v Pardubicích koncem měsíce října. Kromě nás dorazili i karatisté z: Poličky, Brna, Havlíčkova Brodu, Chotěboře, Zábřehu na Moravě, Prahy… Pod vedením mistrů: Pavla Trunce, Adama Knajbla a Radovana  Andrleho.

V sobotu  jsme se rozdělili  na  dvě skupiny.  První  procvičovala s mistrem  Truncem  cviky  na koordinaci, kopy a kombinace pro náročný progresivní sparing. Ten proběhl odpoledne. Druhou skupinu připravoval mistr Andrle na Shotokan Cup Sokol Vamberk. Nedělní ráno a dopoledne patřilo i přes naši únavu z předešlého dne běžeckému a atletickému výcviku pod vedením mistra Knajbla.

Celý článek


Letní seminář 2013

Letovice, 29. června - 6. července 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili týdenního semináře letos pod vedením zakladatele MSKAI mistra prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX.Danu karate. Cvičení probíhalo v Letovicích u Brna, kde kromě Čechů byli i Litevci, Italové, Slovinci a Angličané. Den začínal 6:30 rozcvičkou spojenou s nácvikem forem a běháním.

Celý článek


Vystoupení na městských slavnostech 2013

Pardubice, 18. června 2013

Stejně jako loni i letos se náš oddíl účastnil průvodu na Pardubických slavnostech. Tvrdé přípravy na vystoupení udělaly své a výsledkem bylo, že i tento rok naše reprezentační skupina sklidila od diváků potlesk.

Celý článek



Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen