Mistrovství České republiky 2015

Praha, 28. - 29. listopadu 2015

Tak a pro tento rok je hotovo a zasloužený odpočinek může začít. Dnešním dnem 28.11.2015 skončilo Mistrovství ČR v moderním sportovním karate a tím i uzavření celé závodní sezóny pro tento rok.

Této nadupané soutěže se zúčastnila celá řada českých klubů (oddílů), kde všichni přijeli bojovat o poháry a vrcholné trofeje Mistrů ČR pro rok 2015 a dále i o titul Přeborníka ČOS 2015. Vše začalo pomalu a nevině. Postupně se všichni závodníci se utkali ve formách (katách), sparingu a ve vyšších kategoriích byly ke shlédnutí „nice“ techniky a bojové situace sportovního boje.

Celý článek


Podzimní seminář karate 2015

Hanušovice, 10. - 11. a 17. - 18. října 2015

Začátek chladných dnů patřil podzimnímu semináři Moderního Sportovního Karate, který se konal v Hanušovicích. Zde se konal i poslední ligový turnaj v tomto roce.

První víkend semináře se tradičně makalo na zlepšení techniky. Cvičilo se s detailním vysvětlením učebních programů a příprava na bojové situace. Druhý víkend se oba dny dopoledne ještě cvičilo a po té bylo vše připraveno na samotný turnaj a současně poslední ligovou akci. Již několikaleté v neměnné tradici, se turnaj skládal z Forem a Bojů.

Celý článek


Pardubicke městské slavnosti 2015

Pardubice, 19. září 2015

Po roce se náš oddíl opět zúčastnil sportovní části podzimních městských slavností. Tu již tradičně hostilo Pernštýnské náměstí, na které krásné počasí přilákalo řadu diváků. Na připravených tatami se prezentovalo osm členů našeho oddílu.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen