Shotokan Cup – Sokol Vamberk 2013

Vamberk, 5. října 2013

V sobotu 5. října 2013 oddíl SKC Sokol Vamberk pořádal ve Vamberku 12. ročník mezinárodní soutěže Shotokan Cup. V konkurenci 46 oddílu a 292 závodníků z České republiky, Polska a Slovenska přivezl náš závodník mistr Adam Knajbl ve své kategorii cenné umístění. 

 

Celý článek


Vystoupení na městských slavnostech 2013

Pardubice, 26. září 2013

K Pardubicím patří podzimní slavnosti. Letos jsme dostali možnost ukázat své schopnosti a sportovní nasazení 26. září 2013 na Pernštýnském náměstí. Pochmurné počasí ani déšť nás neodradil. Diváci si mohli užít ukázky akrobacie, kopů, úderů. Proběhla demonstrace formy s likvidací protivníků. Techniky přerážení desek. Tyče, nože, pády viděli diváci v akční bitvě. Statečnost a sílu museli borci prokázat při lámání tyče o tělo bojovníka, či překopávání tyče nohou. Vše bylo oceněno potleskem a uznáním diváků.

Celý článek


Tréninkový mítink 2013

Pardubice, 24. září - 25. srpna 2013

Letošní tréninkový mítink se uskutečnil v Pardubicích koncem měsíce října. Kromě nás dorazili i karatisté z: Poličky, Brna, Havlíčkova Brodu, Chotěboře, Zábřehu na Moravě, Prahy… Pod vedením mistrů: Pavla Trunce, Adama Knajbla a Radovana  Andrleho.

V sobotu  jsme se rozdělili  na  dvě skupiny.  První  procvičovala s mistrem  Truncem  cviky  na koordinaci, kopy a kombinace pro náročný progresivní sparing. Ten proběhl odpoledne. Druhou skupinu připravoval mistr Andrle na Shotokan Cup Sokol Vamberk. Nedělní ráno a dopoledne patřilo i přes naši únavu z předešlého dne běžeckému a atletickému výcviku pod vedením mistra Knajbla.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen