Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2023

Jeseník, 20. května 2023

Dovolím si říct, že letos již tradičně jsme se účastnili na otevřeném mistrovství ČR Moravy a Slezska 2023 pod pravidly WKF v Jeseníku. Po registraci jsme měli chvilku a šli se projít po okolí a dát si po ránu tak oblíbenou kávu. Jistě chápete? ANO, bez kafe ani ránu :-) 

Celý článek


Speciální mítink EMSKAI „SM23“

Vysoké Mýto, 13. - 14. května 2023

Pod vedením mistra Martina Čipera z MSK Sokol Vysoké Mýto a za asistence dalších mistru a vysokých pasů probíhal v sokolovně technicko-taktický seminář EMESKAI. Součástí semináře byly nácvik forem, sebeobrana, nácvik s nožem, tyčí a mnoho dalšího. Věříme, že si všichni odnesli ze semináře cenné zkušenosti a dále je budou rozvíjet.

Celý článek


Ocenění starostkou TJ Sokol Pardubice

Pardubice, 20. dubna 2023

Ve čtvrtek 20.4.2023, se v 17:00 jako již několik let konal pravidelný trénink karate starší skupiny, který byl zaměřen na trénink rychlosti a její začlenění do bojových technik karate a následně reálných situací. Tento trénink se ve své podstatě nelišil od těch předešlých, až do doby kdy se na prahu tělocvičny ukázala starostka TJ Sokol Pardubice Lenka Pařízková a trénink na pár okamžiků tím přerušila. Důvodem této návštěvy bylo předání oficiálního poděkování a uznání našemu mistrovi Adamovi Knajblovi III. Dan, za výborné sportovní výsledky a vzornou reprezentaci Sokolského hnutí. O předání děkovného listu bylo rozhodnuto na zasedání valné hromady Sokolské župy Východočeské-Pippichovi.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen