Zimní soustředění 2020

Zábřeh na Moravě,

Začal nám nový rok, a to pro pardubické karatisty mimo jiné znamená vydat se na první letošní soustředění do Zábřehu na Moravě. Zde si na nás mistři tentokrát připravili na začátek trénink biče a dalších základních dovedností. Poté nás čekalo praktické vyzkoušení našich základních úderů a kopů, které jsme měli možnost natrénovat i na členech ostatních MSK oddílů. První víkend v neděli jsme si navíc zkusili i základy sebeobrany.

Celý článek


Velká cena Trutnova 2020

Trutnov, 25. ledna 2020

Dne 25. ledna 2020 reprezentoval opět náš závodník mistr Adam Knajbl, III.Dan, oddíl MSK Sokol Pardubice na mezinárodních závodech v karate, ve městě Trutnov. Závodu se zúčastnilo 36 klubů ze třech států a celkem proběhlo na 647 startů.

Mistr Adam Knaibl, III.Dan byl na této akci oceněn jako nejlepší závodník Pardubického kraje pro rok 2019 v kategorii muži. Zřejmě ho toto zasloužené ocenění natolik motivovalo, že se rozhodl si ještě jeden pohár vybojovat, a to v nejtěžší váhové kategorii KUMITE muži +84 kg. Zde zopakoval svůj loňský úspěch a opět si odvezl domů pohár za první místo.

Celý článek


Vánoční přebor 2019

Vysoké Mýto, 14. prosince 2019

V sobotu 14. prosince se už tradičně náš klub zúčastnil předvánočního přeboru ve Vysokém Mýtě. Na letošní ročník se sjelo okolo 90 závodníků, a tak není složité si domyslet, že konkurence byla veliká. I přesto jsme byli my a hlavně naši letošní nováčci odhodláni si vše, na tomto testovním turnaji, vyzkoušet.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen