MISTROVSTVÍ EMESKAI ČESKÉ REPUBLIKY 2022

Praha, Smíchov, 12. listopadu 2022

Letošní ročník mistrovství České republiky EMESKAI 2022 se již tradičně konalo na Pražském Smíchově. Pardubičtí karatisté se začali pozvolna roztahovat a rozcvičovat. Když začala samotná soutěž v jednotlivých kategoriích forem, rozpoutali Pardubičtí učiněnou sklizeň. V tomto nastoleném řádu pokračovali i v bojích.

Celý článek


Seminář úvodní EMESKAI

Praha, 5. - 6. listopadu 2022

Tento seminář je již tradičně zaměřen pro začínající karatisty, kde se za celé dva dny zopakuje základní program a prohloubí již nabité zkušenosti a dovednosti.

Během soboty a neděle se krom cvičení a zlepšování dovedností, také probíraly informace, kolem historie karate obecně a také důležité informace o naší škole eMeSKAI a jejich nejvyšších představitelích.

Celý článek


VÝZNAMNÁ SOUTĚŽ ČOS 2022 (ČESKÉ OBCE SOKOLSKÉ) „SHOTOKAN CUP SOKOL VAMBERK“

Vamberk, 22. října 2022

Včera 22.10.2022 se dva zástupci z našeho oddílu MSK Sokol Pardubice účastnili Vamberského poháru v karate 2022. Mistr Pavel Trunec, III.Dan co by čestný host, spolupořadatel a jeden ze zástupců ČOS a mistr Adam Knajbl, III.Dan jako závodník. S nimi na této akci startovali i další zástupci Sokolských oddílů EMESKAI z celé ČR.

Na této akci se soutěžilo dle pravidel WKF (World Karate Federation). Přijelo kolem 250 závodníků nejen z Česka ale zúsčastnili se i borci z Polska a Slovenska - což nabízelo zajímavou zkušenost.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen