Tréninkový mítink 2018

Vysoké Mýto, 18. - 19. srpna 2018

Ani o prázdninách naši karatisté nezahálí. Každoročně se totiž koná Tréninkový mítink ve vysokomýtské sokolovně, kde je vždy připraven nevšední a zajímavý program sestávající se z technik a cviků, které se na jiných akcích běžně necvičí.

Hned po příjezdu a krátkém protažení si mistr Radovan Andrle, III. Dan připravil ukázku použití různých nevšedních cvičebních pomůcek, jako například míček na gumičce pro trénování postřehu či rozpojitelné pásky se suchým zipem pro nácvik startů ve dvojicích. Nechyběl ani atletický žebřík.

 

 

Celý článek


Sportovní park Pardubice 2018

park Na Špici, Pardubice, 11. - 13. srpna 2018

Slunečné počasí, víkend a školní prázdniny – to je hned několik důvodů proč si vyrazit někam k vodě, projít se po parku nebo si třeba zasportovat. A vlastně, proč si to neužít všechno dohromady?

V půlce srpna město Pardubice pro veřejnost zorganizovalo již třetí ročník projektu ve znamení sportovních aktivit.

Tentokrát s názvem Sportovní Park Pardubice 2018. Návštěvníkům parku Na Špici se za doprovodu místních sportovních oddílů dostalo nejrůznějšího sportovního vyžití. K vyzkoušení zde byly jak míčové hry a vodní sporty, tak i třeba tanec anebo šachy. Samozřejmě nechyběla ani kategorie bojových sportů a náš oddíl Moderního Sportovního karate Sokol Pardubice.

Celý článek


Czechia camp 2018

Letovice, 1. - 7. července 2018

Rok uplynul jako voda a opět je tu začátek prázdnin, což znamená mezinárodní letní seminář v Letovicích. Pro nás je to specifické soustředění, a to nejen tím, že probíhá celý jeden týden, ale především akcemi, které tu probíhají. Celý program pro nás připravil nejvyšší mistr v České republice Miroslav Zezulka, VI. Dan.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen