Jarní soustředění 2019

Zábřeh na Moravě, 30. - 31. března 2019

Jako každý rok, tak i letos, koncem března začal v Zábřehu na Moravě Jarní seminář Moderního sportovního karate, který probíhal pod vedením mistra Radovana Andrle IV. Dan.

První víkend jsme se zaměřovali na bojové techniky. Program se lišil dle úrovně jednotlivých pasů. Bílé a žluté pasy zdokonalovali své údery a kopy pod vedením zkušeného mistra Radovana Andrle IV. Dan a mistryně Aleny Bajerové III. Dan. Oranžové pasy pod vedením mistra Pavla Trunce III. Dan zdokonalovali techniky 1-12. Zelené a vyšší pasy pod vedením mistra Adama Knajbla III. Dan zlepšovali starty, plyometrii a dynamiku technik s důrazem na uvolněný pohyb těla.

Celý článek


Velká cena Trutnova 2019

Trutnov, 2. března 2019

Trutnovský domácí klub bojových umění pořádal letošní ročník Velké ceny města Trutnova v karate s velkou účastí 350 karatistů z 42 oddílů včetně čtyř zahraničních klubů z Polska a Slovenska. No a naši zástupci se rozhodli, že se této již tradiční akci zúčastní a bylo na co koukat.

Celý článek


Zimní soustředění 2019

Hanušovice, 19. - 20. a 26. - 27. ledna 2019

Další rok je za námi, a proto se znovu vydáváme na první letošní seminář do zasněžených Hanušovic. Zde jsme si během dvou víkendů, spolu s našimi přáteli z MSKA-CZ, zdokonalili své bojové schopnosti.

Pod vedením mistra Miroslava Zezulky, VI. Dan jsme se zaměřili na natrénování startů do našich kopů a úderů, u kterých jsme zároveň opravovali drobné chyby. Oranžové, žluté a bílé pasy následně zdokonalovaly základní kopy a údery v programech 10 a 9, kde jsme si vyzkoušely i podmety a obloukové kopy. Vysoké pasy trénovaly stejné programy, ovšem se zaměřením na taktické použití v boji.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen