Evropské mistrovství MSKAI 2014

Chotěboř, 26. dubna 2014

Po ukončení Easter semináře 2014 u příležitosti narozenin hostitele, mistra Pavla Halamy, I. Dan, proběhlo v Chotěboři mezinárodní mistrovství v Karate. Bojovalo se netradičně podle váhových kategorií a jednalo se o cenné zkušenosti pro nižší pasy, které se tím pádem mohly jedinečně setkat na bojišti s pasem vyšším, nezřídka mistrovským. Po skončení váhových kategorií proběhly boje týmů, které si získaly své fanoušky po celé hale, kteří vytvořili bojovníkům jedinečnou atmosféru. 

Celý článek


Easter seminář 2014

Praha, 21. - 25. dubna 2014

Easter seminář se letos konal ve dnech 21. 4. – 25. 4. 2014 v Praze. Akce se zúčastnili nejen karatisti z České republiky, ale také z Německa a Slovinska. Celý  seminář osobně vedl šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX. Danu. Akce byla stejně jako v  minulých letech určena výhradně nositelům zeleného a vyššího pasu. 

Samotný trénink byl nejen velmi zajímavý, ale také dle  očekávání velmi náročný. Procvičili jsme a nacvičili techniky s imaginárním soupeřem a dál jsme tyto  techniky prakticky nacvičovali již reálně přímo s různými partnery na povrchu z tatami. 

Celý článek


Jarní seminář 2014

Hanušovice, 8. - 9. a 15. - 16. března 2014

Další akcí, které se letos účastnil oddíl Moderního Sportovního Karate Sokol Pardubice, byl Jarní seminář 2014.

První víkend se nesl ve znamení nácviků kopů a úderů a jejich použití v bojových situacích. Hlavním záměrem našeho cvičení bylo urychlit přechod mezi jednotlivými bojovými kombinacemi a dosáhnout tak rychlejších a plynulejších návazností mezi nimi. S takto nacvičenými bojovými sériemi jsme po prvním víkendu byli připraveni na nadcházející turnaj.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen