Vystoupení na městských slavnostech 2013

Pardubice, 26. září 2013

K Pardubicím patří podzimní slavnosti. Letos jsme dostali možnost ukázat své schopnosti a sportovní nasazení 26. září 2013 na Pernštýnském náměstí. Pochmurné počasí ani déšť nás neodradil. Diváci si mohli užít ukázky akrobacie, kopů, úderů. Proběhla demonstrace formy s likvidací protivníků. Techniky přerážení desek. Tyče, nože, pády viděli diváci v akční bitvě. Statečnost a sílu museli borci prokázat při lámání tyče o tělo bojovníka, či překopávání tyče nohou. Vše bylo oceněno potleskem a uznáním diváků.

Celý článek


Tréninkový mítink 2013

Pardubice, 24. září - 25. srpna 2013

Letošní tréninkový mítink se uskutečnil v Pardubicích koncem měsíce října. Kromě nás dorazili i karatisté z: Poličky, Brna, Havlíčkova Brodu, Chotěboře, Zábřehu na Moravě, Prahy… Pod vedením mistrů: Pavla Trunce, Adama Knajbla a Radovana  Andrleho.

V sobotu  jsme se rozdělili  na  dvě skupiny.  První  procvičovala s mistrem  Truncem  cviky  na koordinaci, kopy a kombinace pro náročný progresivní sparing. Ten proběhl odpoledne. Druhou skupinu připravoval mistr Andrle na Shotokan Cup Sokol Vamberk. Nedělní ráno a dopoledne patřilo i přes naši únavu z předešlého dne běžeckému a atletickému výcviku pod vedením mistra Knajbla.

Celý článek


Letní seminář 2013

Letovice, 29. června - 6. července 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili týdenního semináře letos pod vedením zakladatele MSKAI mistra prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX.Danu karate. Cvičení probíhalo v Letovicích u Brna, kde kromě Čechů byli i Litevci, Italové, Slovinci a Angličané. Den začínal 6:30 rozcvičkou spojenou s nácvikem forem a běháním.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen