Jarní seminář 2014

Hanušovice, 8. - 9. a 15. - 16. března 2014

Další akcí, které se letos účastnil oddíl Moderního Sportovního Karate Sokol Pardubice, byl Jarní seminář 2014.

První víkend se nesl ve znamení nácviků kopů a úderů a jejich použití v bojových situacích. Hlavním záměrem našeho cvičení bylo urychlit přechod mezi jednotlivými bojovými kombinacemi a dosáhnout tak rychlejších a plynulejších návazností mezi nimi. S takto nacvičenými bojovými sériemi jsme po prvním víkendu byli připraveni na nadcházející turnaj.

Celý článek


Speciální mítink 2014

Chotěboř, 8. - 9. února 2014

V pořadí druhou akcí tohoto roku, které se účastnil pardubický oddíl karate, byl Speciální mítink moderního sportovního karate uskutečněný v Chotěboři.

Speciální mítink je typ semináře, který je zpravidla určen zeleným a vyšším pasům. Letos však projevili o akci zájem i pasy nižší, a tak byla účast umožněna i jim. Jedním z hlavních cílů cvičení na Speciálním mítinku bylo zaměřit se na explozivnost v jednotlivých kombinacích a navýšit tak efektivnost bojových kombinací při minimální fyzické námaze.

Celý článek


Zimní seminář 2014

Praha, 18. - 19. a 25. - 26. ledna 2014

První akcí letošního roku 2014 byl Zimní seminář Moderního sportovního karate, který se konal na pražském Smíchově.

Hlavní náplň semináře byla věnována základním kombinacím přímých kopů a úderů. Velký důraz byl věnován technickým detailům v jednotlivých bojových kombinacích.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen