Vánoční turnaj ve Vysokém Mýtě 2013

Vysoké Mýto, 14. prosince 2013

Jako každoročně i letos sportovní oddíl MSK Sokol Pardubice přijal pozvání, od přátel z Vysokého Mýta, na zde konaný předvánoční turnaj. Přestože se jednalo o jednu z posledních akcí letošního roku, nic jsme neponechávali náhodě a 14. prosince jsme se na půdě vysokomýtské sokolovny poměřili naše síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate. 

Celý článek


Předvánoční turnaj ve slovinské Lublani 2013

Lublaň (Slovinsko), 7. prosince 2013

O víkendu mezi 7. a 8. prosincem proběhl ve slovinské Lublani předvánoční turnaj Moderního sportovního karate. Cenné umístění si přivezla členka pardubického oddílu Kristýna Krejzlová, která obsadila 1. místo v kategorii bojů žen absolutních a také 1. místo ve formě Set. 

Celý článek


Podzimní seminář 2013

Hanušovice, 9. - 10. a 16. - 17. listopadu 2013

K podzimnímu semináři patří poslední ligový turnaj sezóny. Letos byl první víkend, 9.-10. listopadu 2013, ve znamení závodů. Do Hanušovic jsme dojeli s menšími ztrátami. Postupně jsme zjišťovali, co kdo nechal doma. V sobotu dopoledne nás čekal rychlý učební program pak přestávka a závody ve formě. Začínaly černé pasy formou Kontra Set a končily bílé Formou Prima.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen