CZECHIA CAMP 2020

Polička, 4. - 11. července 2020

Rok se s rokem sešel a stejně jako jsou velké prázdniny pro školáky samozřejmostí, tak my jsme znovu strávili první prázdninový týden na jedné z největších akcí, které české MSK pořádá. Letošní akce se od minulých let odlišovala jiným stanovištěm. Místo tradičního umístění v Letovicích, se konala v základní škole v Poličce, kde mimo jiné poličský oddíl vznikl a začal trénovat.

Tréninky byly klasicky rozděleny do tří bloků, z nichž první byl venkovní a zbylé dva v tělocvičně na tatami. Letos se zde necvičily pouze naše standartní techniky kopů a úderů, ale nově nám mistr Miroslav Zezulka, VI. Dan, přiblížil i cviky určené primárně pro dětskou přípravku a ukázal nám, že i my se na nich můžeme leccos naučit či se díky nim zdokonalit. V každém odpoledním tréninku byl pro nás připravený zajímavý blok sebeobrany pod vedením mistrů Radovana Andrle, IV. Dan a Miroslava Motla, IV. Dan.

Naše nově nabyté zkušenosti jsme následně dostali možnost vyzkoušet na turnaji. Jeho první část se konala ve středu, kde si všichni zasoutěžili ve formě, což jsou sestavy technik s přesně stanoveným pořadím a na nižší pasy čekal ještě sparing, tedy nižší forma sportovního boje. Zelené a vyšší pasy si zabojovali ve sportovním boji v sobotu. Po jejich dokončení už zbývalo pouze vyhlášení výsledků, předání vyšších stupňů pasů a poděkování oddílu z Poličky, který to celé zorganizoval. U příležitosti významného životního jubilea nejvyšší autoritě MSKA-CZ, mistru Zezulkovi, VI.Dan, byl před závěrečným nástupem předán dárek, krátkodobý pobyt v lázeňském středisku. Takže ještě jednou velice děkujeme a těšíme se na další společnou akci.

 


Mistr Adam Knajbl, III. Dan, kope soupeře obloukovým kopem na hlavu.

 

  

vlevo David Puchoň boduje jednostranným úderem na hlavu.

vpravo Čeněk Mědílek kope soupeře obloukovým kopem na hlavu.

 

Tabulka umístění ve formách  
Adam Knajbl C6° (Forma Contra-set) 1. místo
Čeněk Mědílek S2° (Forma Secunda-set) 1. místo
David Puchoň S3° (Forma Tertia-set) 3. místo

 

Tabulka umístění ve sparingu a bojích 
Adam Knajbl MA (muži absolutní) 1. místo
Čeněk Mědílek MYO (muži žlutí a oranžoví) 3. místo

 

Tabulka nově získaných technických stupňů
Čeněk Mědílek 7. kyu (druhý oranžový pás)
David Puchoň 4. kyu (první modrý pás)

 


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen