Jarní soustředění 2019

Zábřeh na Moravě, 30. - 31. března 2019

Jako každý rok, tak i letos, koncem března začal v Zábřehu na Moravě Jarní seminář Moderního sportovního karate, který probíhal pod vedením mistra Radovana Andrle IV. Dan.

První víkend jsme se zaměřovali na bojové techniky. Program se lišil dle úrovně jednotlivých pasů. Bílé a žluté pasy zdokonalovali své údery a kopy pod vedením zkušeného mistra Radovana Andrle IV. Dan a mistryně Aleny Bajerové III. Dan. Oranžové pasy pod vedením mistra Pavla Trunce III. Dan zdokonalovali techniky 1-12. Zelené a vyšší pasy pod vedením mistra Adama Knajbla III. Dan zlepšovali starty, plyometrii a dynamiku technik s důrazem na uvolněný pohyb těla.

 

   
vpravo mistr Adam Knajbl II. Dan, muži absolutní                vlevo Martin Goláň 

Druhý víkend v sobotu se dopoledne cvičilo a kolem poledne začal turnaj. Všichni jsme se co nejvíce snažili a jakmile se docvičili formy, zbýval ještě nějaký čas, a tak jsme trénovali kotouly a také jsme se zapojili do bojových her. V neděli jsme začali o hodinu později, než bývá zvykem, kvůli změně času. Pak jsme si ještě vysvětlili pravidla boje a ukázali jsme si, jak máme zapisovat do protokolů a šli se rozcvičit. Potom se hned začalo bojovat, postupně od černých pasů až po žluté. Seminář jsme si užili a těšíme se na další. 

 

Tabulka umístění ve formách  
mistr Adam Knajbl, III. Dan C6° (Forma Contra-set) 1. místo
Martin Goláň S4° (Contra Quarta-set) 1. místo

 

Tabulka umístění ve sparingu a bojích 
mistr Adam Knajbl, III. Dan MA (muži absolutní) 1. místo 
Martin Goláň MB (muži modří) 2. místo
Tomáš Kučera M16 (muži pod 16let) 3. místo

 


pardubická výprava na Jarním soustředění 2019


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen