Mistrovství MSKA-CZ 2018

Praha, Smíchov, 24. listopadu 2018

Nejprestižnější letošní turnaj Moderního Sportovního Karate v České republice se odehrával 25. listopadu v TJ Sokole Praha Smíchov I. Na mistrovství se každoročně sjede velké množství závodníků a konkurence je vysoká. Tento rok dokonce přijeli i naši přátelé z Německa. Avšak poháry mohli získat jen ti nejlepší soutěžící a karatisté z Pardubic byli odhodláni ukázat, co v nich je. A o tom, že se bylo na co dívat, není pochyb.

Závodilo se ve dvou kategoriích: Formy, což jsou sestavy bojových technik, u kterých se hodnotí technika a dojem z nasazení a boje. V obou kategoriích pardubičtí karatisté sbírali cenné kovy. Celkem naši závodníci získali 11 pohárů a 3 medaile, a tak celkově náš oddíl získal 1.místo „Gratuluji všem závodním k tak skvělému úspěchu :-)“.

vpravo Youness Serbouti v úderu na soupeře     vlevo mistr Dalibor Mrňávek I. Dan, MA

Dále mistr Miroslav Zezulka, VI. Dan vyhlásil výsledky Ligy MSKA-CZ 2018, v kategoriích oddíl, boje žen, boje mužů, formy a absolutní. Závodníci z jednotlivých oddílů sbírají body na čtyřech ligových soutěžích. Letos to bylo velmi těsné a pardubický oddíl se s rozdílem několika málo bodů umístil na třetím místě.

Celoroční liga MSKA-CZ 2018

Protože se jedná o poslední letošní turnajovou akci MSKA-CZ, došlo i na vyhlášení výsledků celoroční ligy. Zde se vyhodnocují výsledky a umístění v rámci všech letošních akcí asociace Moderního Sportovního karate v ČR. Jelikož se turnajových akcí účastníme pravidelně s odpovídajícími výsledky, tak se i zde dostalo jednotlivcům našeho pardubického oddílu významného umístění napříč konkurencí všech ostatních MSK karatistů v rámci České Republiky. Konkrétně:

vlevo předseda oddílu mistr Pavel Trunec, III. Dan přebírá pohár za 3. místo v Lize MSKA-CZ