Nábor

Chcete-li se včas dozvědět o aktuálním nebo dalším nejbližším termínu náboru nových členů, sledujte tyto webové stránky nebo naši stránku na facebooku. Přečtěte si také naši informační brožuru.

Přihláška

Stáhněte si přihlášku včetně souhlasu GDPR.

Nábor pro rok 2019

Od 5. 9. 2019 připravujeme nábor nových členů v zrekonstruované sokolovně T.J. Sokol Pardubice I Jiráskova 29 (viz mapa).

Pro více informací sledujte naše webové nebo facebookové stránky.

 

Tréninky jsou každé úterý a ve čtvrtek od 17-19 hodin v Severní galerii. V šatně jsou k dispozici sprchy, převlékací kabinky a zamykací skříňky na vratné mince 5,-Kč, nutno mít sebou. Cvičí se na boso na tatami. V zimních měsících jsou výhodou přezuvky.

Pro koho je nábor určen?

Nábor je určen všem zájemcům a zájemkyním od 12 do 50 let, kteří se chtějí naučit bojovat, posílit svou fyzickou zdatnost, naučit se koordinovat své tělo a zbavit se počátečního strachu při kontaktu s nebezpečným soupeřem.

První tréninky nejsou nijak fyzicky náročné. Ze začátku je důležité pochopit princip a smysl pohybů typických pro karate. Z počátku je tedy více času na vydechnutí, během kterého jsou sdělovány všechny důležité informace a upozornění týkající se následujících cviků.

Počítáme s tím, že ne každý má nějakou předchozí zkušenost se sportem, ať už bojovým či jakýmkoliv jiným. Každý u nás cvičí v rámci svých fyzických možností, přesto je ale kladen důraz na to aby byly všechny cviky prováděny správně.

Co s sebou na první tréninky?

Něco pohodlného na cvičení triko, kraťasy nebo tepláky a boty na přezutí (pouze k pohybu mezi šatnou a tělocvičnou - cvičíme na boso). Nezapomeňte také na něco k pití, doporučujeme čistou, neslazenou vodu bez bublinek (alespoň 1 litr).

Kolik se platí?

První trénink je zdarma! Zápisné na další čtyři tréninky činí 100,- Kč.

Po této době se platí členské příspěvky, které činí 3000,- Kč na rok a Sokolská známka 200,- Kč do 18 let a 500,- Kč pro dospělé (platnost také 1 rok). V případě příbuzenského vztahu je sleva. Díky výsledkům našeho oddílu a štědrosti našich sponzorů si držíme jednu z nejnižších cen v rámci bojových sportů v Pardubickém kraji.


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen