Nábor

Chcete-li se včas dozvědět o aktuálním nebo dalším nejbližším termínu náboru nových členů, sledujte tyto webové stránky nebo naši stránku na facebooku. Přečtěte si také naši informační brožuru.

Přihláška a zdravotní prohlídka

Stáhněte si přihlášku včetně souhlasu GDPR. Zdravotní prohlídka ke stažení zde.

Informace podává mistryně Ing. Stanislava Kubešová, hospodářka oddílu, mobil: 724139787, e-mail: stanislava.kubesova@mska.cz.

Nábor pro rok 2022

  

Od září 2022 připravujeme nábor nových členů v zrekonstruované sokolovně T.J. Sokol Pardubice I Jiráskova 29 (viz mapa).

Pro více informací sledujte naše webové nebo facebookové stránky.

 

 

 

Trénink je rozdělen na 2 skupiny.

1. skupina (starší)
Tréninky pro starší 12 let a výš jsou každé úterý a čtvrtek od 17-19 hodin v Severní galerii. 
 
2. skupina (děti)
Tréninky pro děti (8 - 11 let) jsou každé úterý od 17-18 hodin v Severní galerii. Mladší děti 8 let po domluvě s trenéry.
 
V šatně jsou k dispozici sprchy, převlékací kabinky a zamykací skříňky na vratné mince 5,-Kč, nutno mít sebou. Cvičí se na boso na tatami. V zimních měsících jsou výhodou přezuvky.

Pro koho je nábor určen?

Nábor je určen všem zájemcům a zájemkyním od 8 do 50 let, kteří se chtějí naučit bojovat, posílit svou fyzickou zdatnost, naučit se koordinovat své tělo a zbavit se počátečního strachu při kontaktu s nebezpečným soupeřem.

První tréninky nejsou nijak fyzicky náročné. Ze začátku je důležité pochopit princip a smysl pohybů typických pro karate. Z počátku je tedy více času na vydechnutí, během kterého jsou sdělovány všechny důležité informace a upozornění týkající se následujících cviků.

Počítáme s tím, že ne každý má nějakou předchozí zkušenost se sportem, ať už bojovým či jakýmkoliv jiným. Každý u nás cvičí v rámci svých fyzických možností, přesto je ale kladen důraz na to aby byly všechny cviky prováděny správně.

Co s sebou na první tréninky?

Něco pohodlného na cvičení triko, kraťasy nebo tepláky a boty na přezutí (pouze k pohybu mezi šatnou a tělocvičnou - cvičíme na boso). Nezapomeňte také na něco k pití, doporučujeme čistou, neslazenou vodu bez bublinek (alespoň 1 litr).

Kolik se platí?

První trénink je zdarma!

Po této době se platí členské oddílové příspěvky:

1. skupina - 3000,- Kč na rok (pro starší 12 let, tréninky 2x týdně)
2. skupina - 2000,-Kč na rok (8-11 let, tréninky 1x týdně)

a členská Sokolská známka 200,- Kč do 18 let a 500,- Kč pro dospělé (platnost 1 rok, zahrnuto základní úrazové pojištění v sokolovně).

V případě příbuzenského vztahu poskytujeme slevy.

Informace podává mistryně Ing. Stanislava Kubešová, hospodářka oddílu, mobil: 724139787, e-mail: stanislava.kubesova@mska.cz.


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen