Nábor

Chcete-li se včas dozvědět o aktuálním nebo dalším nejbližším termínu náboru nových členů, sledujte tyto webové stránky nebo naši stránku na facebooku.

Nábor pro rok 2018

Od 11. 9. 2018 připravujeme nábor nových členů v zrekonstruované sokolovně T.J. Sokol Pardubice I Jiráskova 29 (viz mapa).

Pro koho je nábor určen?

Nábor je určen všem zájemcům a zájemkyním od 12 do 50 let, kteří se chtějí naučit bojovat, posílit svou fyzickou zdatnost, naučit se koordinovat své tělo a zbavit se počátečního strachu při kontaktu s nebezpečným soupeřem.

První tréninky nejsou nijak fyzicky náročné. Ze začátku je důležité pochopit princip a smysl pohybů typických pro karate. Z počátku je tedy více času na vydechnutí, během kterého jsou sdělovány všechny důležité informace a upozornění týkající se následujících cviků.

Počítáme s tím, že ne každý má nějakou předchozí zkušenost se sportem, ať už bojovým či jakýmkoliv jiným. Každý u nás cvičí v rámci svých fyzických možností, přesto je ale kladen důraz na to aby byly všechny cviky prováděny správně.

Co s sebou na první tréninky?

Něco pohodlného na cvičení triko, kraťasy nebo tepláky a boty na přezutí (pouze k pohybu mezi šatnou a tělocvičnou - cvičíme na boso). Nezapomeňte také na něco k pití, doporučujeme čistou, neslazenou vodu bez bublinek (alespoň 1 litr).

Kolik se platí?

První trénink je zdarma! Zápisné na další čtyři tréninky činí 100,- Kč.

Po této době se platí členské příspěvky, které činí 2000,- Kč na rok a Sokolská známka 200,- Kč do 18 let a 500,- Kč pro dospělé (platnost také 1 rok). V případě příbuzenského vztahu je sleva. Díky výsledkům našeho oddílu a štědrosti našich sponzorů si držíme jednu z nejnižších cen v rámci bojových sportů v Pardubickém kraji.

Děkujeme našim sponzorům:
Víno Grim
Ecotex s.r.o.

Mana – barvy s.r.o.
Magistrát města Pardubic