Oddíl

 

Oddíl moderního sportovního karate Sokol Pardubice byl založen 1. září 1997 v T.J. Sokole Pardubice I třemi členy oddílu z MSK Sokol Vysoké Mýto a to Ladislavem Němečkem, Pavlem Truncem a Janem Houdkem.

Pravidelně se účastníme seminářů moderního sportovního karate v České Republice i v zahraničí, abychom udrželi krok se stále se vyvíjející metodikou MSKA.  Úspěch členů našeho oddílu dokázují cenná umístění na předních příčkách turnajů a Ligy MSKA CZ (viz články).


V roce 2022 oslavil oddíl karate MSK Sokol Pardubice 25 let své činnosti.


Dne 23. listopadu 2016 převzal předseda oddílu MSK Sokol Pardubice mistr Pavel Trunec II. Dan ocenění za významný podíl na rozvoji sokolského sportu.

  


Na Valné hromadě župy Východočeské Pippichovy v Pardubicích dne 13.4.2013 předseda oddílu karate MSK Sokol Pardubice mistr Pavel Trunec převzal ocenění za Nejaktivnější a nejúspěšnější oddíl za roky 2010-2012." Toto ocenění patří nejen všem členům oddílu za jejich dosažené úspěchy na republikové i mezinárodní úrovni, ale také našim trenérům a činovníkům, kteří již 16 let zabezpečují fungování oddílu." Náš předseda oddílu mistr Pavel Trunec také obdržel bronzovou medaili Karla Pippicha jako uznání za obětavou činnost ve prospěch Sokolského hnutí.


V roce 2012 náš oddíl karate MSK Sokol Pardubice oslavil 15 let od svého založení, k této příležitosti jsme uspořádali pro Sokolské oddíly karate turnaj "Pardubice Cup 2012".

Děkujeme Všem sponzorům za podporu Pardubice Cupu 2012.


Trenéři


mistr Pavel Trunec
instruktor MSKA-CZ

mistr Adam Knajbl
trenér III.třídy


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen