Speciální mítink 2020

Vysoké Mýto, 6. - 7. června 2020

Díky postupnému rozvolňování bylo kromě spousty jiných věcí povoleno i trénování ve skupinách, čehož jsme využili a přijali pozvání od našich přátel z Vysokého Mýta na tradiční speciální mítink. Tato akce je charakteristická odlišným programem oproti normálním seminářům a každý si zde může vyzkoušet i věci, na které jindy není čas.

Hned po příjezdu jsme začali s rozcvičkou se základy akrobacie pod vedením mistra Martina Čipery, II. Dan, na kterém jsme si zopakovali a vyzkoušeli různé druhy přemetů a pádů. Po krátké pauze přišla na řadu kola. V půlce projížďky po okolí Vysokého Mýta jsme si našli klidné místo a využili ho na protažení a vyzkoušení některých našich kopů. Po návratu na nás čekal blok forem, což jsou sestavy bojových technik proti imaginárnímu soupeři a soustředili jsme se na detaily, které jsme vyčetli z našich skript, kde jsou detailně popsány tyto techniky. Potom nám mistr Martin Čipera, II. Dan vysvětlil trenérský systém, u něhož jsme si trochu odpočinuli. V závěru dne na nás čekal ještě běh, při kterém nás osprchoval příjemný deštík. Večer, i přes vydatný déšť, jsme si pod střechou ugrilovali večeři a odpočívali před druhým náročným dnem.

Ten jsme započali rozcvičkou, zaměřenou na rychlost a koordinaci s využitím atletického žebříku pod vedením mistra Adama Knajbla, III. Dan, který nás vedl i v následném bloku sebeobrany s tyčí. Pak jsme pokračovali v sebeobraně s nožem pod vedením mistra Štěpána Příhody, I. Dan. K závěru akce si pro nás Mistr Radovan Andrle, IV. Dan připravil základy sebeobrany beze zbraně. Před odjezdem nás čekala ještě trocha posilování s mistrem Adamem Knajblem, III. Dan.Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen