Sportovní park Pardubice 2018

park Na Špici, Pardubice, 11. - 13. srpna 2018

Slunečné počasí, víkend a školní prázdniny – to je hned několik důvodů proč si vyrazit někam k vodě, projít se po parku nebo si třeba zasportovat. A vlastně, proč si to neužít všechno dohromady?

V půlce srpna město Pardubice pro veřejnost zorganizovalo již třetí ročník projektu ve znamení sportovních aktivit.

Tentokrát s názvem Sportovní Park Pardubice 2018. Návštěvníkům parku Na Špici se za doprovodu místních sportovních oddílů dostalo nejrůznějšího sportovního vyžití. K vyzkoušení zde byly jak míčové hry a vodní sporty, tak i třeba tanec anebo šachy. Samozřejmě nechyběla ani kategorie bojových sportů a náš oddíl Moderního Sportovního karate Sokol Pardubice.

 

   
ukázka pádu a bojové pozice.

Letos jste nás nalezli na stanovišti číslo 9 a zájem o to vyzkoušet si prvky moderního sportovního karate přišli během tří dnů stovky z vás. Největší množství zájemců jsme zaznamenali v pondělí, kdy se na počtu nově příchozích návštěvníků projevili výpravy z nedalekých příměstských táborů.

Program na stanovišti byl vždy individuálně přizpůsobován počtu, věku a možnostem jednotlivých zájemců, ostatně stejně tak je tomu i na našich oddílových trénincích. Ti nejmenší si užili postřehových a pohybových her. Starší si vyzkoušeli základní principy kotoulů, pádu, úderů a kopů.

   
hry pro nejmenší a nácvik úderu

Po takto stráveném bloku na našem stanovišti, si mohli návštěvníci nechat potvrdit svou účast na do hrací karty a posunout se tak o další milník blíže k vytouženému diplomu nebo medaili.


členové oddílu MSK Sokol Pardubice na Sportovním parku Pardubice 2018


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen