Tréninkový mítink 2018

Vysoké Mýto, 18. - 19. srpna 2018

Ani o prázdninách naši karatisté nezahálí. Každoročně se totiž koná Tréninkový mítink ve vysokomýtské sokolovně, kde je vždy připraven nevšední a zajímavý program sestávající se z technik a cviků, které se na jiných akcích běžně necvičí.

Hned po příjezdu a krátkém protažení si mistr Radovan Andrle, III. Dan připravil ukázku použití různých nevšedních cvičebních pomůcek, jako například míček na gumičce pro trénování postřehu či rozpojitelné pásky se suchým zipem pro nácvik startů ve dvojicích. Nechyběl ani atletický žebřík.

 

 

   
Připraveni ke startu… Mistr Pavel Trunec, II. Dan

Následoval blok přízemní akrobacie vedený mistrem Martinem Čiperou, I. Dan. Pády, kotouly i přemety prověřily naše pohybové dovednosti. Na závěr prvního dne si mistr Radovan Andrle, III. Dan přichystal blok sebeobrany s použitím technik karate.

   
Mistrovský kandidát Dalibor Mrňávek provádí tzv. „rybičku“

David Šulc s ostatními oranžovými pasy nacvičuje formu Primu

Druhý den ráno následoval, jako již tradičně, kondiční běh. Mistr Pavel Trunec, II. Dan nasadil ostré tempo, kterému měli někteří méně zdatní běžci problém stačit. Pro doběhnuvší bylo připraveno pokračování sobotního bloku sebeobrany v přírodě na nedalekém kopci Vinice.

Po návratu do tělocvičny program opět navazoval na předchozí den a to na atletickém žebříku, avšak s přidáním technik karate. Na úplný závěr byl připraven blok forem, které byly cvičeny detailně podle tzv. skript určujících přesné provedení formy. Byly tak vypilovány i ty nejmenší detaily.

Pardubická výprava na tréninkovém mítinku 2018


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen