Tréninkový mítink 2021

Vysoké Mýto, 21. - 22. srpna 2021

Ani o prázdninách naši karatisté nelenili a stejně jako v minulých letech jsme se i letos zúčastnili tréninkového mítinku ve Vysokém Mýtě. Zde nás čekal mimořádný a zajímavý program.

Hned po příjezdu v sobotu nás čekal trénink na atletickém žebříku „agility“. Následovala rozcvička formou přízemní akrobacie pod vedením mistra Martina Čipery II. Dan. Pokračovali jsem technicko-taktickou přípravou na boje pod vedením mistr Radovana Andrleho IV. Dan. Následoval blok sparingových bojů. Poté sebeobrana pod vedením mistra Miloslava Motla IV. Dan. Další blok byl zaměřený na zbraně, tentokráte na krátkou tyč, pod vedením mistra Martina Čipery II. Dan. Poslední blok byl venku a to běh vysokomýtskou přírodou. Večer pak byl společný ohýnek, kde si všichni sdělovali první dojmy.

    
 

Druhý den jsme začali znova cvičením na atletickém žebříku a následně si pro nás mistr Radovan Andrle IV. Dan připravil druhý blok technicko-taktické přípravy na boje. Poté pokračoval druhý blok sebeobrany pod vedením mistra Miloslava Motla IV. Dan. Ke konci jsme se ještě protáhli, zrelaxovali a vyrazili opět domů.
Děkujeme všem mistrům za tento skvělý tréninkový mítink. 


pardubická výprava na Trénikovém mítinku 2021


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen