Úvodní seminář EMESKAI 2022

Zábřeh na Moravě, 28. - 29. května 2022

Tak ve dnech 28.-29.5. 2022 se v Zábřehu na Moravě konal úvodní seminář. Tento seminář je již tradičně zaměřen pro začínající karatisty, kde se za celé dva dny zopakuje základní program a prohloubí již nabité zkušenosti a dovednosti. Cvičební prostory díky dvěma tělocvičnám dovolily rozdělit skupinu na dvě části, kdy jedna byla tvořena vysokými pásy, které si pod svou pomyslnou taktovkou zvali trenéři a mistři z Vysokého Mýta, Prahy a Poličky. Skupinu začínajících cvičenců si vzal na povel náš mistr z Pardubic Adam Knajbl společně s mistrem Václavem Doubravským z Vysokého Mýta.

Během soboty a neděle se krom cvičení a zlepšování dovedností, také probíraly informace, kolem historie karate obecně a také důležité informace o naší škole eMeSKAI a jejich nejvyšších představitelích.

Během celého víkendu "nováčci" cvičili a ukázali, že udrží techniku na požadované úrovni pro složení vyššího technického stupně (kyu). Z našeho oddílu se za novou krev, semináře účastnila Markéta Veselá, které se povedlo složit zkoušku hned o dva technické stupně a to z 12.kyu na 10.kyu a tím získat první žlutý pás. Jenže to nebylo všechno, protože jsme jako oddíl získaly ještě jednou zkoušku na vyšší stupeň, za kterou se zasloužil Jan Kubizňak získáním 9.kyu, tedy druhého žlutého pásu. Aby Honza mohl zkoušku na tomto Úvodním semináři vůbec složit, musel ukázat velice dobře natrénovanou techniku, a jak se říká zazářit. Oběma moc gratulujeme ke složení zkoušky a věřím, že nabitou motivaci využijete na cestě za dalším technickým stupněm :).


  

Jan Kubizňak získal 9.kyu                               Markéta Veselá získala 10.kyu


pardubická výprava na US22


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen