Úvodní soustředění 2018

Praha - Smíchov, 17. - 18. listopadu 2018

I letos se na podzim konalo Úvodní soustředění pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly ve smíchovské sokolovně a v porovnání s předchozími úvodními semináři byla účast velice hojná. Bílé pasy si zde pod vedením mistra Miloslava Motla, IV. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a to i v následné kooperaci s vyššími pasy. Také jsme dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy Moderního sportovního karate. V sobotním podvečeru všechny čekalo představení - přerážení hořících betonových desek a lámání dřevěné tyče za spoluúčasti mistra Otty Bartůňka, I. Dan. Tato show mistra Motla měla být motivací pro nováčky.

Vyšší pasy měl v sobotu na starosti mistr Miroslav Zezulka, VI. Dan. Byly důkladně probrány údery a plyometrické starty. V neděli si je převzala mistryně Alena Bajerová, III. Dan, která s nimi probrala celý proces přímého kopu a na konci jim ukázala cviky pro zlepšení startu obecně.

Úplně na konec byly rozdány nové technické stupně těm, kteří si je svým výkonem zasloužili. V tomto směru se dařilo i členům našeho oddílu.

Tabulka nově získaných technických stupňů
Karolína Marková 11. kyu (druhý bílý pás)
Jakub Bolech 11. kyu (druhý bílý pás)
Tomáš Kučera 11. kyu (druhý bílý pás)
Mikoláš Brýdl 10. kyu (první žlutý pás)


pardubická výprava na Úvodním semináři 2018


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen