Velká cena Trutnova 2019

Trutnov, 2. března 2019

Trutnovský domácí klub bojových umění pořádal letošní ročník Velké ceny města Trutnova v karate s velkou účastí 350 karatistů z 42 oddílů včetně čtyř zahraničních klubů z Polska a Slovenska. No a naši zástupci se rozhodli, že se této již tradiční akci zúčastní a bylo na co koukat.

 

Nejdříve proběhla soutěž kata, na kterou jsme se jen dívali, protože jsme si jen přijeli zabojovat pod jinými pravidly a nabrat zkušenosti. Po skončení soutěží kata se postupně rozjela část kumite (boje), na kterou jsme již nedočkavě čekali. Většina členů z naší výpravy na podobných akcích teprve začíná sbírat zkušenosti a za velké morální podpory našeho kouče, mistra Radovana Andrle, se stupňujcí se napětí udrželo v patřičných mezích a celý tým dosáhl pěkného výsledku.

Tabulka umístění kumite  (Pardubice)
Adam Knajbl Kumite muži +84kg 1. místo
Adam Knajbl Kumite muži BRH 3. místo
Dalibor Mrňávek Kumite muži -84kg 3. místo
Martin Goláň Kumite muži +84kg 3. místo

 


pardubická část výpravy MSKA-CZ na Velké ceně Trutnova 2019


Celému týmu MSKA-CZ patří velký dík za snahu a ochotu na tomto turnaji. Samozřejmě také našemu kouči Ráďovi, který nás na této akci velice intenzivně podporoval. „Myslím, že závody se hodně podařily, a to i organizačně, a za pozvání Trutnovskému klubu moc děkujeme.“

Adam Knajbl


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen