Adria seminář 2013

ostrov Mali Lošinj (Chorvatsko), 28. září - 6. října 2013

Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj seminář moderního sportovního karate (MSK) pod vedením mistra bojových umění prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX. Danu KARATE a autora direktní metodiky MSK. Semináře se zúčastnili karatisté nejen z České republiky, ale i dalších zemí, jako Německa, Slovinska, Itálie a Anglie.

Cvičení probíhalo vždy 3x denně. První trénink začínal v 630 hodin během po pobřeží a pokračoval cviky zaměřenými na koordinaci a kondici každého sportovce. Před polednem začala druhá část cvičení. Probírala a nacvičovala se sebeobrana a boj se zbraněmi. Odpoledne bylo pro karatisty volné. Vzhledem k počasí jsme využili možnost koupání a relaxace. Z hotelu se dalo za krátkou chvíli dojít do přístavního městečka.

Ve čtvrtek 4.10. v ranních hodinách čekal na karatisty patrně nejatraktivnější trénink. Jednalo se o lámání kamenů. Na skalnatém pobřeží Jadranu jsme si mohli vyzkoušet, na kolik dobře ovládáme přerážecí techniky. Úsvit slunce vyvolával v každém z nás chuť pro hlubokou meditaci a soustředění, které nás po tak náročném cvičení, osvěžilo a dodalo další síly, které byly potřeba na další cvičení.

V sobotu 5.10.2013 se konal mezinárodní turnaj MSKAI Ardria Cup.
Výsledky:
Forma Quinta – F5° Krejzlová Kristýna 1. místo
Boje žen absolutních – FA Krejzlová Kristýna 2. místo

Kristýna Krejzlová (druhá zleva nahoře) s českou výpravou na Adria semináři 2013


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen