Letní seminář 2013

Letovice, 29. června - 6. července 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili týdenního semináře letos pod vedením zakladatele MSKAI mistra prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX.Danu karate. Cvičení probíhalo v Letovicích u Brna, kde kromě Čechů byli i Litevci, Italové, Slovinci a Angličané. Den začínal 6:30 rozcvičkou spojenou s nácvikem forem a běháním.

Následovaly dva tréninky ve sportovní hale, dopoledne a odpoledne, na kterých jsme si procvičovali všechny kombinace od těch nejjednodušších až po složité, práce s partnerem, pády, kotouly. Středa byla ve znamení bojů a forem pro bílé, žluté a oranžové pásky.

Turnaj ve Formách proběhl dopoledne, po obědě následovali boje, do kterých nastupovalo 6 členů našeho oddílu. V boji jsme si mohli ověřit svoje znalosti technik i pod psychickým tlakem. Ve čtvrtek a v pátek se dále pokračovalo v učebních programech a testech na vyšší technické stupně. V sobotu se konal turnaj vyšších pasů ve Formách a Sportovním boji, ve kterém nás zastupovali 4 závodníci. Den jsme zakončili slavnostní večeří a oslavou získaných úspěchů. V neděli dopoledne jsme vyrazili směr Pardubice.

Dosažené úspěchy na Letním mezinárodním turnaji 2013
Jakub Brokl Forma Tertia - F3° 4. místo
Jan Kučera Forma Secunda - F2° 4. místo
Ondřej Vachek Forma Prima - F1° 2. místo
Ondřej Vachek Boje mužů žlutých 1. místo
Martin Goláň Boje mužů žlutých 2. místo
Jan Kučera Boje mužů oranžových 2. místo
Tomáš Bydžovský Boje mužů oranžových 4. místo
Dalibor Mrňávek Boje mužů zelených 2. místo
Jakub Brokl Boje mužů zelených 4. místo
 
Cekově oddíl MSK Sokol Pardubice obsadil 2.místo s dosaženým skóre 40 bodů. V průběžném pořadí Ligy MSKA-CZ 2013 jsme se umístili se ziskem 113 bodů na 3. místě.
 
 
Tabulka nově získaných technických stupňů
Ondřej Vachek 8. kyu (první oranžový pás)
Jan Kučera 6. kyu (první zelený pás)
Sponzoři: Děkujeme za podporu tohoto soustředění Odboru sportu ČOS – komisi Bojových umění.

nahoře zleva: mistr Pavel Trunec, Dalibor Mrňávek, Václav Doubravský, Jan Kučera, Martin Goláň, Tomáš Bydžovský, Jana Záhorská, Andrea Šipošová.

dole zleva: Stanislava Kubešová, Filip Navrátil, Ondřej Vachek a Jakub Brokl.


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen