Mezinárodní Easter seminář 2013

Praha, 1. - 6. dubna 2013

Praze. Akce se zúčastnili nejen borci z České republiky, ale také karatisti z Německa a Slovinska. Tento seminář i turnaj pořádal pražský oddíl MSK PRAHA SOKOL I. SMÍCHOV a celému semináři „šéfoval“ osobně šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX.Danu.

Celá akce byla stejně jako v minulých letech určena výhradně nositelům a vyšších pásů, ale především mistrům a mistrovským kandidátům. Tento ročník byl zaměřen na návaznost mezi jednotlivými kombinacemi s eliminací protivníka na zemi.

Kromě tréninku se také našel čas na to, abychom poznávali Prahu. Na semináři jsme komunikovali v několika jazycích a také jsme navázali nová přátelství s karatisty z jiných zemí. Celý velice náročný cvičební týden a turnaj Easter semináře byl sice fyzicky namáhavý, ale byla to příjemně strávená dovolená…

„Kdyby se mě někdo zeptal, jestli se mi tam líbilo, odpověděl bych: Tak určitě… Není nad skvělou práci oddílu a hlavně celé organizace MSKAI. Takováhle akce, je vynikající příležitostí porovnat technickou i fyzickou vyspělost „karaťáků“ z různých končin Evropy a nakonec si i v rámci pravidel jak se říká vjet do vlasů a otestovat kdo je lepší“.

pardubická výprava na mezinárodním Easter semináři

Zleva: Dalibor Mrňávek, mistr Adam Knajbl a Stanislava Kubešová


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen