Mistrovsví EMESKAI České Republiky 2023

Praha, 11. - 12. listopadu 2023

Závěr roku a jednou z posledních akcí již několik let bývá mistrovství České republiky. Již tradičně se konalo na Pražském Smíchově, kde se sjeli závodníci z celé republiky.

Po krátké vzpomínce na jednoho z našich mladých mistrů a kamaráda, který tu již s námi nemohl být a určitě by jinak byl, se závodníci začali připravovat, aby ukázali, že právě oni mají právo se honosit titulem mistra České republiky.

Pardubičtí karatisté dokázali ukořistit čtyři pohárová umístění a Aničce finále v bojích uteklo o pár centimetrů a skončila na čtvrtém místě, což je super práce. „No tak ten kop šel malinko dál, než měl no. Děláme karate a tam se občas stává :-) „. Také jsme prostřednictvím našeho hlavního trenéra mistra Pavla Trunce, III. Dan, převzali ligový pohár za oddíl, kde jsme obsadili příčku bronzovou, v kategorii oddíl. Tudíž se nám po několika ne úplně úspěšných sezónách opět povedlo dostat Pardubický klub na výsluní stupňů nejvyšších.

  
 

Tabulka umístění ve formách  
mistr Adam Knajbl C6° (Forma Contra-set) 1. místo
Ondřej Vachek S4° (Forma Quarta-set) 3. místo

 

Tabulka umístění ve sparingu a bojích 
mistr Adam Knajbl MA (muži absolutní) 1. místo
Ondřej Vachek MB (muži modří) 2. místo 
Anna Wawraczová FOY (ženy oranžové a žluté) 4. místo



Děkujeme za pěknou celoroční práci a celého klubu a zároveň gratulujeme k dosaženým úspěchům. Věříme, že příští rok to vytáhneme o příčku výš ;-)


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen