Ocenění starostkou TJ Sokol Pardubice

Pardubice, 20. dubna 2023

Ve čtvrtek 20.4.2023, se v 17:00 jako již několik let konal pravidelný trénink karate starší skupiny, který byl zaměřen na trénink rychlosti a její začlenění do bojových technik karate a následně reálných situací. Tento trénink se ve své podstatě nelišil od těch předešlých, až do doby kdy se na prahu tělocvičny ukázala starostka TJ Sokol Pardubice Lenka Pařízková a trénink na pár okamžiků tím přerušila. Důvodem této návštěvy bylo předání oficiálního poděkování a uznání našemu mistrovi Adamovi Knajblovi III. Dan, za výborné sportovní výsledky a vzornou reprezentaci Sokolského hnutí. O předání děkovného listu bylo rozhodnuto na zasedání valné hromady Sokolské župy Východočeské-Pippichovi.

Jsme rádi, že naše práce je vidět i mimo tatami a prostředí týkající se karate a aktivit kolem něj, ale že si nás všimnou i jinde. Možná se to nezdá jako nic extra, ale pro nás je to velká pocta důkaz dobře odvedené práce.

    

Celé Župě za toto uznání a Adamovi za jeho práci poli sportu tímto děkujeme. Adam sice začíná reptat cosi o tom, že by to už mohl vzít někdo mladší, ale my víme, že by mu to flákání v ústraní moc dlouho nevydrželo. Sportu Zdar!


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen