Podzimní seminář 2013

Hanušovice, 9. - 10. a 16. - 17. listopadu 2013

K podzimnímu semináři patří poslední ligový turnaj sezóny. Letos byl první víkend, 9.-10. listopadu 2013, ve znamení závodů. Do Hanušovic jsme dojeli s menšími ztrátami. Postupně jsme zjišťovali, co kdo nechal doma. V sobotu dopoledne nás čekal rychlý učební program pak přestávka a závody ve formě. Začínaly černé pasy formou Kontra Set a končily bílé Formou Prima.

Naši závodníci nastupovali v kategoriích: KontraSet, Set, Tertia, Secunda a Prima. Kristýna Krejzlová bodovala a získala: 1. místo ve Formě Set, 2. místo ve Formě Quinta, Jana Záhorská získala 4.místo ve Formě Tertia, Jiří Michek získal 4.místo ve Formě Secunda a ve finále Formy Primy obsadil Pavel Švienty 3.místo.

Na nedělní boje jsme se chtěli pořádně vyspat, ale málo komu se to povedlo. Přesto jsme s odhodláním nastoupili do zápasu. Za své výkony a byli oceněni tito bojovníci: Jan Průšek 2. místo v bojích pod 16 let, Pavel Švienty 1. místo v bojích MY, Martin Goláň 2. místo v bojích MY, Andrea Šipošová 4. místo v bojích FY, Tomáš Bydžovský 2. místo v bojích MO, Jiří Michek 4. místo v bojích MO, Jan Kučera 3. místo v bojích MG a Kristýna Krejzlová 3. místo v bojích FA. Za týden nás čeká učební program a zkoušky na vyšší technické stupně.

Druhý víkend podzimního semináře 16.-17.11. 2013 se konaly zkoušky na vyšší technické stupně. Z našeho oddílu úspěšně složilo zkoušku na foto zleva Ivan Dzhuhan. první žlutý pás 10.kyu, Tomáš Bydžovský druhý

oranžový pás 7.kyu, Pavel Švienty první oranžový pás 8.kyu a Josef Jetmar první zelený pás 6.kyu.

V sobotu proběhlo vyhlášení Ligy MSKA-CZ 2013. Náš oddíl obsadil celkové 3.místo, trofej si převzal předseda oddílu mistr Pavel Trunec.

První řada zleva: Jan Zítka, Jan Kučera, Martin Goláň, Josef Jetmar, Jiří Michek, mistr Pavel Trunec, druhá řada: Kristýna Krejzlová, Jana Záhorská, Aneta Průšková, Andrea Šipošová, Stanislava Kubešová.

Druhá řada zleva dole: Pavel Švienty, Ondřej Vachek, Tomáš Bydžovský, Jan Průšek.


Děkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen