Podzimní seminář karate 2015

Hanušovice, 10. - 11. a 17. - 18. října 2015

Začátek chladných dnů patřil podzimnímu semináři Moderního Sportovního Karate, který se konal v Hanušovicích. Zde se konal i poslední ligový turnaj v tomto roce.

První víkend semináře se tradičně makalo na zlepšení techniky. Cvičilo se s detailním vysvětlením učebních programů a příprava na bojové situace. Druhý víkend se oba dny dopoledne ještě cvičilo a po té bylo vše připraveno na samotný turnaj a současně poslední ligovou akci. Již několikaleté v neměnné tradici, se turnaj skládal z Forem a Bojů.

Dalibor Mrňávek kope svého soupeře  Dalibor Mrňávek kontruje v útoku soupeře

Letos byly již mimo ligu součástí i boje Týmů, kde oba Pardubice týmy obsadili 1. a 2. místo a Boje speciální kategorie One to X (jeden bojovník proti zástupu postupně jdoucích protivníků různých technických stupňů). Tuto zkušenost za náš oddíl podstoupil mistr Adam Knajbl, který se postupně utkal s cca 16-ti soupeři a obstál i když se dost zapotil a zadýchal :-).