Promoce mistrů

Mali Lošinj, Chorvatsko, 4. října 2018

Jak je u nás tradicí, každé dva roky se v Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj ve městě Veli Lošinj konají promoce mistrů. Avšak ty letošní, konané 4.10. 2018, byli tak trochu speciálnější a obsáhlejší. Mistr prof. Jakhel oslavil 50 let v bojových sportech. Na mezinárodní promoci celkem promovalo 56 mistrů a z pardubického oddílu bylo na listině nových mistrů hned pět členů! Tedy tato promoce byla pro pardubický oddíl za celou svou historii 21 let nejúspěšnější. Gratulujeme všem novým mistrům.

 

  
mistryně Stanislava Kubešová, I. Dan. si přebírá mistrovský pás

 

 
Dr. Kristýna Krejzlová si přebírá I. Dan, vpravo Dr. Kristýna Krejzlová, I. Dan

 

  
Poslední z nových mistrů v Pardubicích, mistr Dalibor Mrňávek, I. Dan 

 

  
Trenér Pardubického oddílu, mistr Adam Knajbl povýšil na III. Dan

 

  
I předseda oddílu a trenér, mistr Pavel Trunec získal III. Dan

 

Prof. Dr. Rudolf Jakhel

Jak jsem se již zmínil, letošní promoce byli speciální. A to především proto, že samotný zakladatel prof. Dr. Rudolf Jakhel, X. Dan, který se rozhodl odejít do zaslouženého důchodu a předat vedení mladším, byl promován na vyšší mistrovský stupeň, X. Dan, první bílý tlustý pás. 


mistr prof. Dr. Rudolf Jakhel, X. Dan, si přebírá svůj bílý pás od prof. Fahri Mahalli, VIII. Dan, člena výkonné rady MSKAI

 


Nejvyšší mistři, zleva: mistr Miroslav Zezulka, VI. Dan, koordinátor MSKA-CZ, prof. Dr. Rudolf Jakhel, X. Dan a prof. Fahri Mahalla, VIII. Dan.

 

V poslední řadě nezbývá než vzdát hold všem Čechům, kteří nově dosáhli mistrovského stupně, nebo povýšili na vyšší stupeň. Všechny tyto Čechy můžete vidět na následující fotce.


 


Děkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen