Adria seminář 2013

ostrov Mali Lošinj (Chorvatsko), 28. září - 6. října 2013

Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj seminář moderního sportovního karate (MSK) pod vedením mistra bojových umění prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX. Danu KARATE a autora direktní metodiky MSK. Semináře se zúčastnili karatisté nejen z České republiky, ale i dalších zemí, jako Německa, Slovinska, Itálie a Anglie.

Celý článek


Shotokan Cup – Sokol Vamberk 2013

Vamberk, 5. října 2013

V sobotu 5. října 2013 oddíl SKC Sokol Vamberk pořádal ve Vamberku 12. ročník mezinárodní soutěže Shotokan Cup. V konkurenci 46 oddílu a 292 závodníků z České republiky, Polska a Slovenska přivezl náš závodník mistr Adam Knajbl ve své kategorii cenné umístění. 

 

Celý článek


Vystoupení na městských slavnostech 2013

Pardubice, 26. září 2013

K Pardubicím patří podzimní slavnosti. Letos jsme dostali možnost ukázat své schopnosti a sportovní nasazení 26. září 2013 na Pernštýnském náměstí. Pochmurné počasí ani déšť nás neodradil. Diváci si mohli užít ukázky akrobacie, kopů, úderů. Proběhla demonstrace formy s likvidací protivníků. Techniky přerážení desek. Tyče, nože, pády viděli diváci v akční bitvě. Statečnost a sílu museli borci prokázat při lámání tyče o tělo bojovníka, či překopávání tyče nohou. Vše bylo oceněno potleskem a uznáním diváků.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen