Speciální mítink 2014

Chotěboř, 8. - 9. února 2014

V pořadí druhou akcí tohoto roku, které se účastnil pardubický oddíl karate, byl Speciální mítink moderního sportovního karate uskutečněný v Chotěboři.

Speciální mítink je typ semináře, který je zpravidla určen zeleným a vyšším pasům. Letos však projevili o akci zájem i pasy nižší, a tak byla účast umožněna i jim. Jedním z hlavních cílů cvičení na Speciálním mítinku bylo zaměřit se na explozivnost v jednotlivých kombinacích a navýšit tak efektivnost bojových kombinací při minimální fyzické námaze.

Celý článek


Zimní seminář 2014

Praha, 18. - 19. a 25. - 26. ledna 2014

První akcí letošního roku 2014 byl Zimní seminář Moderního sportovního karate, který se konal na pražském Smíchově.

Hlavní náplň semináře byla věnována základním kombinacím přímých kopů a úderů. Velký důraz byl věnován technickým detailům v jednotlivých bojových kombinacích.

Celý článek


Vánoční turnaj ve Vysokém Mýtě 2013

Vysoké Mýto, 14. prosince 2013

Jako každoročně i letos sportovní oddíl MSK Sokol Pardubice přijal pozvání, od přátel z Vysokého Mýta, na zde konaný předvánoční turnaj. Přestože se jednalo o jednu z posledních akcí letošního roku, nic jsme neponechávali náhodě a 14. prosince jsme se na půdě vysokomýtské sokolovny poměřili naše síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate. 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen