Mezinárodní Easter seminář 2013

Praha, 1. - 6. dubna 2013

Praze. Akce se zúčastnili nejen borci z České republiky, ale také karatisti z Německa a Slovinska. Tento seminář i turnaj pořádal pražský oddíl MSK PRAHA SOKOL I. SMÍCHOV a celému semináři „šéfoval“ osobně šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX.Danu.

Celá akce byla stejně jako v minulých letech určena výhradně nositelům a vyšších pásů, ale především mistrům a mistrovským kandidátům. Tento ročník byl zaměřen na návaznost mezi jednotlivými kombinacemi s eliminací protivníka na zemi.

Celý článek


Jarní seminář 2013

Hanušovice, 9. - 10. a 16. - 17. března 2013

Začátek jara opět patřil bojovým sestavám a mnohdy urputným bojům. No prostě dalšímu karatistickému klání o nejvyšší stupně v LIZE ČR 2013, které se odehrávalo v Hanušovicích.

Seminář byl opět rozdělen na dva programem doslova „nacpané“ víkendy. První víkend se cvičilo ve dvou skupinách, kdy v jedné se cvičil technický program a v druhé skupině, se nacvičovali bojové variace.

Celý článek


Zimní seminář 2013

Praha, 19. - 20. a 26. - 27. ledna 2013

Letošní a rok jsme jak už to tradičně zahájili lednovým, Zimním seminářem a započali tak celoroční klání o prvenství V LIZE ČR pro rok 2013.

Tento dvou-víkendový seminář byl doslova nabitý programem. První víkend se cvičilo v dvou tělocvičnách, kdy v jedné se cvičil technický program a skládala nejdůležitější část zkoušek na vyšší technický stupeň (pás) a v druhé hale, se celý víkend bojovalo. Jednalo se sice jen o tréninkové boje, ale nikdo si nebyl nic dlužen, protože v různých duelech se utkali opravdu všichni a to i mistři s nízkými pasy.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen