Úvodní seminář EMESKAI 2022

Zábřeh na Moravě, 28. - 29. května 2022

Tak ve dnech 28.-29.5. 2022 se v Zábřehu na Moravě konal úvodní seminář. Tento seminář je již tradičně zaměřen pro začínající karatisty, kde se za celé dva dny zopakuje základní program a prohloubí již nabité zkušenosti a dovednosti. Cvičební prostory díky dvěma tělocvičnám dovolily rozdělit skupinu na dvě části, kdy jedna byla tvořena vysokými pásy, které si pod svou pomyslnou taktovkou zvali trenéři a mistři z Vysokého Mýta, Prahy a Poličky. Skupinu začínajících cvičenců si vzal na povel náš mistr z Pardubic Adam Knajbl společně s mistrem Václavem Doubravským z Vysokého Mýta.

Celý článek


Speciální mítink EMSKAI SM22

Vysoké Mýto, 14. - 15. května 2022

Pod vedením mistra Martina Čipera z MSK Sokol Vysoké Mýto a za asistence dalších mistru a vysokých pasů probíhal v sokolovně technicko-taktický seminář EMESKAI. Součástí semináře byly sparingy, nácvik forem, sebeobrana, nácvik s tyčí a mnoho dalšího.

Celý článek


25. ročník Otevřeného mistrovství Moravy a Slezska

Jeseník, 7. května 2022

Tak dnešní den byl pro někoho ve znamení odpočinku a relaxace, což je také nedílnou součástí sportovní přípravy, ale pro některé z nás se dnešek odehrávat ve víru boje na otevřeném mistrovství ČR Moravy a Slezska 2022 pod pravidly WKF.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen