Ocenění starostkou TJ Sokol Pardubice

Pardubice, 20. dubna 2023

Ve čtvrtek 20.4.2023, se v 17:00 jako již několik let konal pravidelný trénink karate starší skupiny, který byl zaměřen na trénink rychlosti a její začlenění do bojových technik karate a následně reálných situací. Tento trénink se ve své podstatě nelišil od těch předešlých, až do doby kdy se na prahu tělocvičny ukázala starostka TJ Sokol Pardubice Lenka Pařízková a trénink na pár okamžiků tím přerušila. Důvodem této návštěvy bylo předání oficiálního poděkování a uznání našemu mistrovi Adamovi Knajblovi III. Dan, za výborné sportovní výsledky a vzornou reprezentaci Sokolského hnutí. O předání děkovného listu bylo rozhodnuto na zasedání valné hromady Sokolské župy Východočeské-Pippichovi.

Celý článek


Sparing Cup Pardubice 9. ročník

Pardubice, 16. dubna 2023

Nedělní ráno 16.4.2023, u nás nebylo úplně dle představ obyčejných lidí, tedy odpočinku a nedělní pohody. Jako obvykle si opět náš mistr Adam vymyslel nestandardní náplň tohoto dne a místo odpočinku vyjel na již 9. ročník Sparing Cupu v Pardubicích, který pořádali přátelé z shotokan karate klubu Lions Pardubice.

Celý článek


EASTER SEMININÁŘ BERLIN 2023

Berlín, 11. - 15. dubna 2023

Velikonoční svátky jsou pro většinu lidí obou klidu, odpočinku a začátku jarního období. Pro karatisty oddílu Moderního sportovního karate Sokol Pardubice to však znamená i každoroční velikonoční Easter seminář MSKA letos konaný v Berlíně. Tento se konal od úterý 11. dubna a byl zakončen mezinárodním turnajem v sobotu 15. dubna 2023. Tento seminář byl z důvodu náročnosti programu pouze pro zkušenější členy, od zeleného pasu, 6. kyu.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen