Mistrovství ČR MSKA-CZ 2017

Praha, 25. listopadu 2017

V posledních letech se stalo tradicí, že pardubičtí karatisté z mistrovsví republiky v Moderním Sportovním Karate neodjížděli s prázdnou. Letošní ročník MČR, který se konal 25. listopadu v prostorách TJ Sokol I. Smíchov nebyl výjimkou.

Celý článek


Úvodní seminář 2017

Praha - Smíchov, 11. - 12. listopadu 2017

Jak už bývá zvykem, tak i letos se na podzim konal Úvodní seminář pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly MSK ve smíchovské sokolovně. Zde si nováčci pod vedením mistra Miloslava Motla, III. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a mohli si také vyzkoušet reálný úder do vyšších pasů. Také se dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy moderního sportovního karate.

Celý článek


Podzimní seminář 2017

Hanušovice, 21. - 22. a 28. - 29. října 2017

Opět je tu podzim, školáci zase několik týdnů sedí v lavicích a na letní dny už jen vzpomínáme. Pro nás, členy oddílu MSK Pardubice, je ale tento čas spojen s tradičním podzimním seminářem, který se letos konal opět v Hanušovicích. Aktivně jsme tu společně s kolegy z dalších oddílů MSK strávili dva víkendy. První část našeho programu byla zaměřena na bojové techniky.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen