Sportovní park Pardubice 2018

park Na Špici, Pardubice, 11. - 13. srpna 2018

Slunečné počasí, víkend a školní prázdniny – to je hned několik důvodů proč si vyrazit někam k vodě, projít se po parku nebo si třeba zasportovat. A vlastně, proč si to neužít všechno dohromady?

V půlce srpna město Pardubice pro veřejnost zorganizovalo již třetí ročník projektu ve znamení sportovních aktivit.

Tentokrát s názvem Sportovní Park Pardubice 2018. Návštěvníkům parku Na Špici se za doprovodu místních sportovních oddílů dostalo nejrůznějšího sportovního vyžití. K vyzkoušení zde byly jak míčové hry a vodní sporty, tak i třeba tanec anebo šachy. Samozřejmě nechyběla ani kategorie bojových sportů a náš oddíl Moderního Sportovního karate Sokol Pardubice.

Celý článek


Czechia camp 2018

Letovice, 1. - 7. července 2018

Rok uplynul jako voda a opět je tu začátek prázdnin, což znamená mezinárodní letní seminář v Letovicích. Pro nás je to specifické soustředění, a to nejen tím, že probíhá celý jeden týden, ale především akcemi, které tu probíhají. Celý program pro nás připravil nejvyšší mistr v České republice Miroslav Zezulka, VI. Dan.

Celý článek


Úvodní soustředění 2018

Hanušovice, 2. - 3. června 2018

Každý musí nějak začít a pro členy Moderního Sportovního Karate je taková ideální situace právě Úvodní Soustředění. Dne 2.6.2018 se proto sjela do Hanušovic velká skupina nezkušených bílých pasů, nebo členů dětské přípravky, ukázat, jak své dosavadní technické dovednosti, tak jejich schopnosti zlepšit se ve dvou dnech pod dohledem těch nejlepších. Na každou chybu dohlíželi mistři Miroslav Motl, III. Dan, a Jan Radil, I. Dan.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen