Czechia camp 2018

Letovice, 1. - 7. července 2018

Rok uplynul jako voda a opět je tu začátek prázdnin, což znamená mezinárodní letní seminář v Letovicích. Pro nás je to specifické soustředění, a to nejen tím, že probíhá celý jeden týden, ale především akcemi, které tu probíhají. Celý program pro nás připravil nejvyšší mistr v České republice Miroslav Zezulka, VI. Dan.

Celý článek


Úvodní soustředění 2018

Hanušovice, 2. - 3. června 2018

Každý musí nějak začít a pro členy Moderního Sportovního Karate je taková ideální situace právě Úvodní Soustředění. Dne 2.6.2018 se proto sjela do Hanušovic velká skupina nezkušených bílých pasů, nebo členů dětské přípravky, ukázat, jak své dosavadní technické dovednosti, tak jejich schopnosti zlepšit se ve dvou dnech pod dohledem těch nejlepších. Na každou chybu dohlíželi mistři Miroslav Motl, III. Dan, a Jan Radil, I. Dan.

Celý článek


Speciální mítink 2018

Vysoké Mýto, 19. - 20. května 2018

Každý rok na jaře mají emeskáči z celé republiky možnost přijet na víkendovou akci, kde se nebojuje o body a umístění, ale kde se posouvají vlastní hranice a nabírají se nové znalosti. Touto akcí je Speciální mítink, letos konaný ve Vysokomýtské sokolovně, specifické jednou z nejhezčích výzdob z tělocvičen u nás. Ačkoli mnoho karatistů tuto příležitost nevyužije, přijet se rozhodně vyplatí. Člověk si kromě pocitu dobře odvedené práce přiveze domů i dobrou náladu, která panuje během celého víkendu a nelze se jí nenakazit.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen