Zimní soustředění 2019

Hanušovice, 19. - 20. a 26. - 27. ledna 2019

Další rok je za námi, a proto se znovu vydáváme na první letošní seminář do zasněžených Hanušovic. Zde jsme si během dvou víkendů, spolu s našimi přáteli z MSKA-CZ, zdokonalili své bojové schopnosti.

Pod vedením mistra Miroslava Zezulky, VI. Dan jsme se zaměřili na natrénování startů do našich kopů a úderů, u kterých jsme zároveň opravovali drobné chyby. Oranžové, žluté a bílé pasy následně zdokonalovaly základní kopy a údery v programech 10 a 9, kde jsme si vyzkoušely i podmety a obloukové kopy. Vysoké pasy trénovaly stejné programy, ovšem se zaměřením na taktické použití v boji.

Celý článek


Župní přebor 2018

Vysoké Mýto, 15. prosince 2018

Jako každý rok i letos jsme přijali pozvání od našich přátel z Vysokého Mýta na zde konaný předvánoční Župní přebor. V sobotu 15. prosince se na půdě vysokomýtského oddílu utkali na dvou bojištích jak ti nejmladší, tak i naši zkušení bojovníci, kteří nenechali nic náhodě a poměřili síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate.

Celý článek


Mistrovství MSKA-CZ 2018

Praha, Smíchov, 24. listopadu 2018

Nejprestižnější letošní turnaj Moderního Sportovního Karate v České republice se odehrával 25. listopadu v TJ Sokole Praha Smíchov I. Na mistrovství se každoročně sjede velké množství závodníků a konkurence je vysoká. Tento rok dokonce přijeli i naši přátelé z Německa. Avšak poháry mohli získat jen ti nejlepší soutěžící a karatisté z Pardubic byli odhodláni ukázat, co v nich je. A o tom, že se bylo na co dívat, není pochyb. 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen