Promoce mistrů

Mali Lošinj, Chorvatsko, 4. října 2018

Jak je u nás tradicí, každé dva roky se v Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj ve městě Veli Lošinj konají promoce mistrů. Avšak ty letošní, konané 4.10. 2018, byli tak trochu speciálnější a obsáhlejší. Mistr prof. Jakhel oslavil 50 let v bojových sportech. Na mezinárodní promoci celkem promovalo 56 mistrů a z pardubického oddílu bylo na listině nových mistrů hned pět členů! Tedy tato promoce byla pro pardubický oddíl za celou svou historii 21 let nejúspěšnější. Gratulujeme všem novým mistrům.

 

Celý článek


Tréninkový mítink 2018

Vysoké Mýto, 18. - 19. srpna 2018

Ani o prázdninách naši karatisté nezahálí. Každoročně se totiž koná Tréninkový mítink ve vysokomýtské sokolovně, kde je vždy připraven nevšední a zajímavý program sestávající se z technik a cviků, které se na jiných akcích běžně necvičí.

Hned po příjezdu a krátkém protažení si mistr Radovan Andrle, III. Dan připravil ukázku použití různých nevšedních cvičebních pomůcek, jako například míček na gumičce pro trénování postřehu či rozpojitelné pásky se suchým zipem pro nácvik startů ve dvojicích. Nechyběl ani atletický žebřík.

 

 

Celý článek


Sportovní park Pardubice 2018

park Na Špici, Pardubice, 11. - 13. srpna 2018

Slunečné počasí, víkend a školní prázdniny – to je hned několik důvodů proč si vyrazit někam k vodě, projít se po parku nebo si třeba zasportovat. A vlastně, proč si to neužít všechno dohromady?

V půlce srpna město Pardubice pro veřejnost zorganizovalo již třetí ročník projektu ve znamení sportovních aktivit.

Tentokrát s názvem Sportovní Park Pardubice 2018. Návštěvníkům parku Na Špici se za doprovodu místních sportovních oddílů dostalo nejrůznějšího sportovního vyžití. K vyzkoušení zde byly jak míčové hry a vodní sporty, tak i třeba tanec anebo šachy. Samozřejmě nechyběla ani kategorie bojových sportů a náš oddíl Moderního Sportovního karate Sokol Pardubice.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen