Župní přebor karate Vysoké Mýto 2020

Vysoké Mýto, 4. října 2020

V neděli 4. října 2020 uspořádal oddíl Moderního Sportovního Karate (MSK) Vysoké Mýto Župní přebor karate. Tohoto republikového přeboru se zúčastnili karatisté z oddílů Vysoké Mýto, Krmelín, Praha, Brno a samozřejmě také z Padubic.

Celý článek


Sokol roku 2019

Praha, 23. září 2020

Dne 23. 9. 2020 proběhlo slavností vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2019 pod názvem Sokol roku 2019. Ceremoniál se konal v Tyršově domě v Praze na Malé Straně. V kategorii individuálních sportů dospělých získal 10. místo náš zástupce mistr Adam Knajbl III. Dan.

Umístil se tak mezi deset nejlepších sportovců z celé České obce sokolské napříč všemi sporty, kdy v současné době čítá 160 000 registrovaných členů. Ocenění předával trojnásobný mistr světa v kanoistice Josef Dostál a spousta dalších významných osobností.

Celý článek


CZECHIA CAMP 2020

Polička, 4. - 11. července 2020

Rok se s rokem sešel a stejně jako jsou velké prázdniny pro školáky samozřejmostí, tak my jsme znovu strávili první prázdninový týden na jedné z největších akcí, které české MSK pořádá. Letošní akce se od minulých let odlišovala jiným stanovištěm. Místo tradičního umístění v Letovicích, se konala v základní škole v Poličce, kde mimo jiné poličský oddíl vznikl a začal trénovat.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen