Župní přebor ve Vysokém Mýtě 2017

Vysoké Mýto, 16. prosince 2017

Jako každý rok se i letos rozhodli pardubičtí karatisté zakončit sezónu Vánočním župním přeborem ve Vysokém Mýtě konaným 16. prosince 2017. A jako vždy tam vládla vánoční atmosféra. Ihned po příjezdu se začalo s formami. I přes nadcházející vánoce a pohodovou atmosféru blížícího se konce roku se pardubičtí rozhodli zabojovat a ukořistit rovnou dvě umístění.

Celý článek


Mistrovství ČR MSKA-CZ 2017

Praha, 25. listopadu 2017

V posledních letech se stalo tradicí, že pardubičtí karatisté z mistrovsví republiky v Moderním Sportovním Karate neodjížděli s prázdnou. Letošní ročník MČR, který se konal 25. listopadu v prostorách TJ Sokol I. Smíchov nebyl výjimkou.

Celý článek


Úvodní seminář 2017

Praha - Smíchov, 11. - 12. listopadu 2017

Jak už bývá zvykem, tak i letos se na podzim konal Úvodní seminář pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly MSK ve smíchovské sokolovně. Zde si nováčci pod vedením mistra Miloslava Motla, III. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a mohli si také vyzkoušet reálný úder do vyšších pasů. Také se dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy moderního sportovního karate.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen