Mistrovství MSKA-CZ 2018

Praha, Smíchov, 24. listopadu 2018

Nejprestižnější letošní turnaj Moderního Sportovního Karate v České republice se odehrával 25. listopadu v TJ Sokole Praha Smíchov I. Na mistrovství se každoročně sjede velké množství závodníků a konkurence je vysoká. Tento rok dokonce přijeli i naši přátelé z Německa. Avšak poháry mohli získat jen ti nejlepší soutěžící a karatisté z Pardubic byli odhodláni ukázat, co v nich je. A o tom, že se bylo na co dívat, není pochyb. 

Celý článek


Úvodní soustředění 2018

Praha - Smíchov, 17. - 18. listopadu 2018

I letos se na podzim konalo Úvodní soustředění pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly ve smíchovské sokolovně a v porovnání s předchozími úvodními semináři byla účast velice hojná. Bílé pasy si zde pod vedením mistra Miloslava Motla, IV. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a to i v následné kooperaci s vyššími pasy. Také jsme dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy Moderního sportovního karate. V sobotním podvečeru všechny čekalo představení - přerážení hořících betonových desek a lámání dřevěné tyče za spoluúčasti mistra Otty Bartůňka, I. Dan. Tato show mistra Motla měla být motivací pro nováčky.

Celý článek


Velká cena města Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí, 10. listopadu 2018

Jak někteří možná vědí, kromě MSKA existuje velké množství stylů karate, které se od sebe více či méně liší. A když se lidé, kteří cvičí různé styly, chtějí setkat a zabojovat si spolu, navštíví tzv. externí turnaj. Takže když se naskytla příležitost, nelenili jsme a po dvoutýdenní přípravě, které se ujali naši mistři Adam Knajbl, III. Dan a Pavel Trunec, III. Dan jsme sbalili úbory Gi, chrániče a odvahu a odjeli do města Ústí nad Orlicí, kde se konal Generali Cup o pohár starosty – Velká cena města Ústí nad Orlicí, kde se bojovalo podle pravidel WKF (Světová organizace karate) a kde se závodilo o hodnotné ceny – medaile, poháry, katany a vzácný broušený skleněný pohár. 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen