Úvodní soustředění 2018

Praha - Smíchov, 17. - 18. listopadu 2018

I letos se na podzim konalo Úvodní soustředění pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly ve smíchovské sokolovně a v porovnání s předchozími úvodními semináři byla účast velice hojná. Bílé pasy si zde pod vedením mistra Miloslava Motla, IV. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a to i v následné kooperaci s vyššími pasy. Také jsme dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy Moderního sportovního karate. V sobotním podvečeru všechny čekalo představení - přerážení hořících betonových desek a lámání dřevěné tyče za spoluúčasti mistra Otty Bartůňka, I. Dan. Tato show mistra Motla měla být motivací pro nováčky.

Celý článek


Velká cena města Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí, 10. listopadu 2018

Jak někteří možná vědí, kromě MSKA existuje velké množství stylů karate, které se od sebe více či méně liší. A když se lidé, kteří cvičí různé styly, chtějí setkat a zabojovat si spolu, navštíví tzv. externí turnaj. Takže když se naskytla příležitost, nelenili jsme a po dvoutýdenní přípravě, které se ujali naši mistři Adam Knajbl, III. Dan a Pavel Trunec, III. Dan jsme sbalili úbory Gi, chrániče a odvahu a odjeli do města Ústí nad Orlicí, kde se konal Generali Cup o pohár starosty – Velká cena města Ústí nad Orlicí, kde se bojovalo podle pravidel WKF (Světová organizace karate) a kde se závodilo o hodnotné ceny – medaile, poháry, katany a vzácný broušený skleněný pohár. 

Celý článek


Podzimní soustředění EMESKAI 2018

Hanušovice, 20. - 21. a 27. - 28. října 2018

Zavítal k nám podzim, čas, kdy se školáci vracejí zpátky do škol a za okny sledujeme padat barevné listí. Pro karatisty z oddílu MSK Sokol Pardubice to ale znamená jediné, a to návrat do Hanušovic, kde jsme měli možnost zdokonalit své dosavadní schopnosti a také se přiučit něčemu novému. Sešli jsme se tu společně se členy dalších oddílů Moderního Sportovního karate, se kterými jsme zde strávili oba dva víkendy mezi 20. a 28. říjnem.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen