Speciální mítink 2018

Vysoké Mýto, 19. - 20. května 2018

Každý rok na jaře mají emeskáči z celé republiky možnost přijet na víkendovou akci, kde se nebojuje o body a umístění, ale kde se posouvají vlastní hranice a nabírají se nové znalosti. Touto akcí je Speciální mítink, letos konaný ve Vysokomýtské sokolovně, specifické jednou z nejhezčích výzdob z tělocvičen u nás. Ačkoli mnoho karatistů tuto příležitost nevyužije, přijet se rozhodně vyplatí. Člověk si kromě pocitu dobře odvedené práce přiveze domů i dobrou náladu, která panuje během celého víkendu a nelze se jí nenakazit.

Celý článek


Jarní soustředění 2018

Hanušovice, 21. - 22. a 28. - 29. dubna 2018

O víkendech 21.-22. a 28.-29. dubna se konal tradiční jarní seminář MSK. Jako vždy se na první víkend sjeli jedinci z celé republiky, aby se naučili nové věci, nebo si zopakovali základy, a především ukázali, jak se od minule zlepšili.

Celý článek


Easter seminář 2018

Berlín, Německo, 2. - 7. dubna 2018

Mezi 2. a 7. dubnem se v Berlíně konal mezinárodní velikonoční seminář MSKAI, a to by bylo abychom tam taky nebyli. Mezi celkovým odhadovaným počtem asi 26 účastníku se nacházeli i tři Slovinci, dva Italové a 8 Čechů, z toho 3 Pardubáci. Od úterý do pátku jsme si pod vedením Mistra Issi Koiteho, III. Dan, mohli vyzkoušet techniky jak v sériích, tak ve zkrácené podobě pro urychlení a taktéž s parterem, kterého na českých seminářích jen tak nepotkáme, vzhledem k účasti cizinců. Techniky se taktéž zaměřovali na skončení na zemi, především ve čtvrtek, kdy se cvičili podmety. Mistr Issa, III. Dan, se zaměřoval na krátké vysvětlování, především šlo o studium pohybů těla jak svého, tak střídajících se partnerů. A díky přítomným tatami jsme se ani nemuseli bát padat.

 

 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen