Den bojových her 2020

Zábřehu na Moravě, 7. března 2020

Letos proběhl již šestý ročník akce Den bojových her pro naše nejmladší členy ze sportovních přípravek Moderního sportovního karate v Zábřehu na Moravě. Je to vlastně jediná republiková akce v roce určena právě pro nejmladší cvičence, jejich rodiče, cvičitele a trenéry.

Celý článek


Zimní soustředění 2020

Zábřeh na Moravě,

Začal nám nový rok, a to pro pardubické karatisty mimo jiné znamená vydat se na první letošní soustředění do Zábřehu na Moravě. Zde si na nás mistři tentokrát připravili na začátek trénink biče a dalších základních dovedností. Poté nás čekalo praktické vyzkoušení našich základních úderů a kopů, které jsme měli možnost natrénovat i na členech ostatních MSK oddílů. První víkend v neděli jsme si navíc zkusili i základy sebeobrany.

Celý článek


Velká cena Trutnova 2020

Trutnov, 25. ledna 2020

Dne 25. ledna 2020 reprezentoval opět náš závodník mistr Adam Knajbl, III.Dan, oddíl MSK Sokol Pardubice na mezinárodních závodech v karate, ve městě Trutnov. Závodu se zúčastnilo 36 klubů ze třech států a celkem proběhlo na 647 startů.

Mistr Adam Knaibl, III.Dan byl na této akci oceněn jako nejlepší závodník Pardubického kraje pro rok 2019 v kategorii muži. Zřejmě ho toto zasloužené ocenění natolik motivovalo, že se rozhodl si ještě jeden pohár vybojovat, a to v nejtěžší váhové kategorii KUMITE muži +84 kg. Zde zopakoval svůj loňský úspěch a opět si odvezl domů pohár za první místo.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen