Velká cena Trutnova 2020

Trutnov, 25. ledna 2020

Dne 25. ledna 2020 reprezentoval opět náš závodník mistr Adam Knajbl, III.Dan, oddíl MSK Sokol Pardubice na mezinárodních závodech v karate, ve městě Trutnov. Závodu se zúčastnilo 36 klubů ze třech států a celkem proběhlo na 647 startů.

Mistr Adam Knaibl, III.Dan byl na této akci oceněn jako nejlepší závodník Pardubického kraje pro rok 2019 v kategorii muži. Zřejmě ho toto zasloužené ocenění natolik motivovalo, že se rozhodl si ještě jeden pohár vybojovat, a to v nejtěžší váhové kategorii KUMITE muži +84 kg. Zde zopakoval svůj loňský úspěch a opět si odvezl domů pohár za první místo.

Celý článek


Vánoční přebor 2019

Vysoké Mýto, 14. prosince 2019

V sobotu 14. prosince se už tradičně náš klub zúčastnil předvánočního přeboru ve Vysokém Mýtě. Na letošní ročník se sjelo okolo 90 závodníků, a tak není složité si domyslet, že konkurence byla veliká. I přesto jsme byli my a hlavně naši letošní nováčci odhodláni si vše, na tomto testovním turnaji, vyzkoušet.

Celý článek


Mistrovství MSKA-CZ 2019

Praha Smíchov I., 30. listopadu 2019

I letos se v TJ Sokole Praha Smíchov I. konala jedna z nejprestižnějších akcí tohoto roku. Letošního mistrovství se zúčastnilo spoustu výborných závodníků a tak nepřekvapí, že konkurence byla značná. I přesto (nebo právě proto) jsme byli odhodláni ukázat, co v nás je.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen