Podzimní soustředění EMESKAI 2018

Hanušovice, 20. - 21. a 27. - 28. října 2018

Zavítal k nám podzim, čas, kdy se školáci vracejí zpátky do škol a za okny sledujeme padat barevné listí. Pro karatisty z oddílu MSK Sokol Pardubice to ale znamená jediné, a to návrat do Hanušovic, kde jsme měli možnost zdokonalit své dosavadní schopnosti a také se přiučit něčemu novému. Sešli jsme se tu společně se členy dalších oddílů Moderního Sportovního karate, se kterými jsme zde strávili oba dva víkendy mezi 20. a 28. říjnem.

Celý článek


Mezinárodní Adria seminář 2018

Chorvatsko, ostrov Mali Lošinj, městečko Veli Lošinj, 29. září - 7. října 2018

Jak tomu v dobách léta bývá spousta Čechů se vydává na dovolenou do Chorvatska. I my jsme se vydali užít si dovolenou u moře, ale krom plavek jsme si zabalili i naše tradiční sportovní úbory Gi a chrániče. Většina účastníků, i přes menší komplikace některých osádek aut, dorazila už v sobotu 29. září ráno, aby se mohli porozhlédnout po ostrově Veli Lošinj, ale především se řádně připravit na hlavní náplň naší dlouhé cesty – trénink.

Celý článek


Promoce mistrů

Mali Lošinj, Chorvatsko, 4. října 2018

Jak je u nás tradicí, každé dva roky se v Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj ve městě Veli Lošinj konají promoce mistrů. Avšak ty letošní, konané 4.10. 2018, byli tak trochu speciálnější a obsáhlejší. Mistr prof. Jakhel oslavil 50 let v bojových sportech. Na mezinárodní promoci celkem promovalo 56 mistrů a z pardubického oddílu bylo na listině nových mistrů hned pět členů! Tedy tato promoce byla pro pardubický oddíl za celou svou historii 21 let nejúspěšnější. Gratulujeme všem novým mistrům.

 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen