Přebor ČOS (české obce sokolské) v karate ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto, 18. června 2022

Na půdě T.J. Sokola Vysoké Mýto se utkaly oddíly karate o tituly přeborníka a přebornice v jednotlivých kategoriích forem a bojů. V sobotu začaly formy od nejvyšších mistrovských kategorií až po ty nejnižší a pokračovaly boje od sportovních bojů absolutních skupin až po sparing nižších pasů.

Celý článek


7. VM Sparing Camp Karate Vysoké Mýto

Vysoké Mýto, 17. června 2022

V pátek 17. června 2022 uspořádal oddíl Karate a oddíl Bojové Sporty Vysoké Mýto již sedmý sparingový camp pro karatisty z celé ČR. Dali jsme si do těla :-) Za náš pardubický oddíl se zúčastnili: Martin Goláň, Markéta Veselá a Václav Němec.

Celý článek


Úvodní seminář EMESKAI 2022

Zábřeh na Moravě, 28. - 29. května 2022

Tak ve dnech 28.-29.5. 2022 se v Zábřehu na Moravě konal úvodní seminář. Tento seminář je již tradičně zaměřen pro začínající karatisty, kde se za celé dva dny zopakuje základní program a prohloubí již nabité zkušenosti a dovednosti. Cvičební prostory díky dvěma tělocvičnám dovolily rozdělit skupinu na dvě části, kdy jedna byla tvořena vysokými pásy, které si pod svou pomyslnou taktovkou zvali trenéři a mistři z Vysokého Mýta, Prahy a Poličky. Skupinu začínajících cvičenců si vzal na povel náš mistr z Pardubic Adam Knajbl společně s mistrem Václavem Doubravským z Vysokého Mýta.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen