Velká cena města Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí, 10. listopadu 2018

Jak někteří možná vědí, kromě MSKA existuje velké množství stylů karate, které se od sebe více či méně liší. A když se lidé, kteří cvičí různé styly, chtějí setkat a zabojovat si spolu, navštíví tzv. externí turnaj. Takže když se naskytla příležitost, nelenili jsme a po dvoutýdenní přípravě, které se ujali naši mistři Adam Knajbl, III. Dan a Pavel Trunec, III. Dan jsme sbalili úbory Gi, chrániče a odvahu a odjeli do města Ústí nad Orlicí, kde se konal Generali Cup o pohár starosty – Velká cena města Ústí nad Orlicí, kde se bojovalo podle pravidel WKF (Světová organizace karate) a kde se závodilo o hodnotné ceny – medaile, poháry, katany a vzácný broušený skleněný pohár. 

Celý článek


Podzimní soustředění EMESKAI 2018

Hanušovice, 20. - 21. a 27. - 28. října 2018

Zavítal k nám podzim, čas, kdy se školáci vracejí zpátky do škol a za okny sledujeme padat barevné listí. Pro karatisty z oddílu MSK Sokol Pardubice to ale znamená jediné, a to návrat do Hanušovic, kde jsme měli možnost zdokonalit své dosavadní schopnosti a také se přiučit něčemu novému. Sešli jsme se tu společně se členy dalších oddílů Moderního Sportovního karate, se kterými jsme zde strávili oba dva víkendy mezi 20. a 28. říjnem.

Celý článek


Mezinárodní Adria seminář 2018

Chorvatsko, ostrov Mali Lošinj, městečko Veli Lošinj, 29. září - 7. října 2018

Jak tomu v dobách léta bývá spousta Čechů se vydává na dovolenou do Chorvatska. I my jsme se vydali užít si dovolenou u moře, ale krom plavek jsme si zabalili i naše tradiční sportovní úbory Gi a chrániče. Většina účastníků, i přes menší komplikace některých osádek aut, dorazila už v sobotu 29. září ráno, aby se mohli porozhlédnout po ostrově Veli Lošinj, ale především se řádně připravit na hlavní náplň naší dlouhé cesty – trénink.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen