Czechia Camp 2021

Polička, 3. - 10. července 2021

Ve dnech 3.-10. července se v Poličce, uskutečnilo tradiční prázdninové letní soustředění.
Trénovalo se tradičně třífázově po cca 2 hodinových blocích. Mistr Zezulka, VI.Dan, naplánoval na úterní dopoledne školení.

Nejprve trochu teorie pro všechny, a pak pro trenéry a adepty na trenéry licence C testy. Středeční soutěžní den zahájili mistři a vysoké pasy a následovali nižší pasy. Odpoledne byl relax v podobě pěšího výletu poli a loukami do obce Lezník, kde v areálu dobrovolného Hasičského záchranného sboru byl zapálen oheň, na němž si všichni něco opekli, posilnili, na pěší cestu zpět. Ve čtvrtek a pátek byl opět třífázový trénink.Následoval opět sobotní turnaj

Celý článek


Emeskai Workshop 2021

Zábřeh na Moravě, 12. - 13. června 2021

Ve dnech 12.- 13.června se uskutečnil Emeskai Workshop 2021 v Zábřehu na Moravě.

Tato speciální jedno-víkendová akce měla za cíl připravit nás na letní týdenní soustředění v Poličce. Vždyť ¾ roku jsme trénovali bez přímého dozoru svých trenérů.

Procvičovaly se zde techniky v různých variacích a vyšší koordinace.

Celý článek


Trenérský seminář

Krmelín, 29. - 30. května 2021

O víkendu ve dnech 29.5. - 30.5.2021 se konal v Sportovní hale v Krmelíně Trenérský seminář, který byl určen pro adepty všech stupňů trenérů Moderního sportovního karate .

Inicioval jej mistr Miroslav Zezulka, VI. Dan, se zaměřením na zvýšení rychlosti, výkonnosti, výdrže, techniky a taktiky v bojích i formách karate (formy je název pro soutěžní sestavy).
Nejprve jsme si ujasnili pojmy ze sportovního karate a pak už byl příval informací, vhodných technik a stylů. Každý blok jsme si prakticky ověřili na sobě, pod dozorem našeho lektora.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen