České Akademické hry 2019

Brno, 23. června 2019

V neděli, 23.6., v předvečer zahájení osmnáctého ročníku Českých Akademických Her, univerzitní olympiády, která se letos vrací do svého rodiště, Brna, se v TJ Tesla konal turnaj v Karate, kam se sjeli ti nejlepší karatisté z českých univerzit, a kam se pod vlajkou VUT vydal i náš Dalibor.

Celý článek


Pardubice Open 2019 7th International Karate Lions Cup

Pardubice, 15. června 2019

Dne 15.6.2019 proběhl v Pardubicích mezinárodní turnaj v Pardubice Open 2019 – “International Karate Lions Cup”. Bojovalo se podle pravidel WKF (world karate federation), jedné z největších asociací karate na světě. Pro našeho závodníka MSK Sokol Pardubice, kterým byli, mistr Adam Knajbl, III.Dan, Kateřina Kučerová a Hana Štrumfová se jednalo o cenné zkušenosti, kdy bylo potřeba adaptovat se na jiná pravidla závodů, než bežně jezdíme. 

Celý článek


Úvodní soustředění 2019

Zábřeh na Moravě, 1. - 2. června 2019

Úvodní seminář je určen především pro nováčky, kteří se seznamují nejen se školou MSKAI, ale během víkendu se dozví spoustu informací o zakladateli MSKAI prof. Dr. Rudolfu Jakhelovi X. Dan, metodě výuky, tréninku, fungování organizace, získávání zkoušek, testovacích seminářích, turnajích a mnoho a mnoho dalšího. Tento seminář je pro nováčky a je zde dán největší prostor pro kladení otázek o karate pod dohledem mistrů MSKA-CZ.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen