Speciální mítink Vysoké Mýto 2019

Vysoké Mýto, 18. - 19. května 2019

Jako každým rokem, i letos se ve Vysokém Mýtě konal speciální mítink s datem 18.-19. 5., jehož se zúčastnilo pět pardubických karatistů. Speciální mítink je, jak už název napovídá, charakteristický tím, že jeho náplň není taková, jako na tradičních seminářích, nýbrž se skládá z toho, co na seminářích z časových není možné udělat.

Celý článek


Jarní soustředění 2019

Zábřeh na Moravě, 30. - 31. března 2019

Jako každý rok, tak i letos, koncem března začal v Zábřehu na Moravě Jarní seminář Moderního sportovního karate, který probíhal pod vedením mistra Radovana Andrle IV. Dan.

První víkend jsme se zaměřovali na bojové techniky. Program se lišil dle úrovně jednotlivých pasů. Bílé a žluté pasy zdokonalovali své údery a kopy pod vedením zkušeného mistra Radovana Andrle IV. Dan a mistryně Aleny Bajerové III. Dan. Oranžové pasy pod vedením mistra Pavla Trunce III. Dan zdokonalovali techniky 1-12. Zelené a vyšší pasy pod vedením mistra Adama Knajbla III. Dan zlepšovali starty, plyometrii a dynamiku technik s důrazem na uvolněný pohyb těla.

Celý článek


Velká cena Trutnova 2019

Trutnov, 2. března 2019

Trutnovský domácí klub bojových umění pořádal letošní ročník Velké ceny města Trutnova v karate s velkou účastí 350 karatistů z 42 oddílů včetně čtyř zahraničních klubů z Polska a Slovenska. No a naši zástupci se rozhodli, že se této již tradiční akci zúčastní a bylo na co koukat.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen