Mezinárodní Adria seminář 2018

Chorvatsko, ostrov Mali Lošinj, městečko Veli Lošinj, 29. září - 7. října 2018

Jak tomu v dobách léta bývá spousta Čechů se vydává na dovolenou do Chorvatska. I my jsme se vydali užít si dovolenou u moře, ale krom plavek jsme si zabalili i naše tradiční sportovní úbory Gi a chrániče. Většina účastníků, i přes menší komplikace některých osádek aut, dorazila už v sobotu 29. září ráno, aby se mohli porozhlédnout po ostrově Veli Lošinj, ale především se řádně připravit na hlavní náplň naší dlouhé cesty – trénink.

Celý článek


Promoce mistrů

Mali Lošinj, Chorvatsko, 4. října 2018

Jak je u nás tradicí, každé dva roky se v Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj ve městě Veli Lošinj konají promoce mistrů. Avšak ty letošní, konané 4.10. 2018, byli tak trochu speciálnější a obsáhlejší. Mistr prof. Jakhel oslavil 50 let v bojových sportech. Na mezinárodní promoci celkem promovalo 56 mistrů a z pardubického oddílu bylo na listině nových mistrů hned pět členů! Tedy tato promoce byla pro pardubický oddíl za celou svou historii 21 let nejúspěšnější. Gratulujeme všem novým mistrům.

 

Celý článek


Tréninkový mítink 2018

Vysoké Mýto, 18. - 19. srpna 2018

Ani o prázdninách naši karatisté nezahálí. Každoročně se totiž koná Tréninkový mítink ve vysokomýtské sokolovně, kde je vždy připraven nevšední a zajímavý program sestávající se z technik a cviků, které se na jiných akcích běžně necvičí.

Hned po příjezdu a krátkém protažení si mistr Radovan Andrle, III. Dan připravil ukázku použití různých nevšedních cvičebních pomůcek, jako například míček na gumičce pro trénování postřehu či rozpojitelné pásky se suchým zipem pro nácvik startů ve dvojicích. Nechyběl ani atletický žebřík.

 

 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen