Úvodní soustředění 2018

Hanušovice, 2. - 3. června 2018

Každý musí nějak začít a pro členy Moderního Sportovního Karate je taková ideální situace právě Úvodní Soustředění. Dne 2.6.2018 se proto sjela do Hanušovic velká skupina nezkušených bílých pasů, nebo členů dětské přípravky, ukázat, jak své dosavadní technické dovednosti, tak jejich schopnosti zlepšit se ve dvou dnech pod dohledem těch nejlepších. Na každou chybu dohlíželi mistři Miroslav Motl, III. Dan, a Jan Radil, I. Dan.

Celý článek


Speciální mítink 2018

Vysoké Mýto, 19. - 20. května 2018

Každý rok na jaře mají emeskáči z celé republiky možnost přijet na víkendovou akci, kde se nebojuje o body a umístění, ale kde se posouvají vlastní hranice a nabírají se nové znalosti. Touto akcí je Speciální mítink, letos konaný ve Vysokomýtské sokolovně, specifické jednou z nejhezčích výzdob z tělocvičen u nás. Ačkoli mnoho karatistů tuto příležitost nevyužije, přijet se rozhodně vyplatí. Člověk si kromě pocitu dobře odvedené práce přiveze domů i dobrou náladu, která panuje během celého víkendu a nelze se jí nenakazit.

Celý článek


Jarní soustředění 2018

Hanušovice, 21. - 22. a 28. - 29. dubna 2018

O víkendech 21.-22. a 28.-29. dubna se konal tradiční jarní seminář MSK. Jako vždy se na první víkend sjeli jedinci z celé republiky, aby se naučili nové věci, nebo si zopakovali základy, a především ukázali, jak se od minule zlepšili.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen