Župní přebor 2018

Vysoké Mýto, 15. prosince 2018

Jako každý rok i letos jsme přijali pozvání od našich přátel z Vysokého Mýta na zde konaný předvánoční Župní přebor. V sobotu 15. prosince se na půdě vysokomýtského oddílu utkali na dvou bojištích jak ti nejmladší, tak i naši zkušení bojovníci, kteří nenechali nic náhodě a poměřili síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate.

Celý článek


Mistrovství MSKA-CZ 2018

Praha, Smíchov, 24. listopadu 2018

Nejprestižnější letošní turnaj Moderního Sportovního Karate v České republice se odehrával 25. listopadu v TJ Sokole Praha Smíchov I. Na mistrovství se každoročně sjede velké množství závodníků a konkurence je vysoká. Tento rok dokonce přijeli i naši přátelé z Německa. Avšak poháry mohli získat jen ti nejlepší soutěžící a karatisté z Pardubic byli odhodláni ukázat, co v nich je. A o tom, že se bylo na co dívat, není pochyb. 

Celý článek


Úvodní soustředění 2018

Praha - Smíchov, 17. - 18. listopadu 2018

I letos se na podzim konalo Úvodní soustředění pro nováčky. Členové oddílu MSK Pardubice strávili celý víkend spolu s dalšími oddíly ve smíchovské sokolovně a v porovnání s předchozími úvodními semináři byla účast velice hojná. Bílé pasy si zde pod vedením mistra Miloslava Motla, IV. Dan, zdokonalili své schopnosti úderů a kopů a to i v následné kooperaci s vyššími pasy. Také jsme dozvěděli zajímavé informace o vzniku a historii školy Moderního sportovního karate. V sobotním podvečeru všechny čekalo představení - přerážení hořících betonových desek a lámání dřevěné tyče za spoluúčasti mistra Otty Bartůňka, I. Dan. Tato show mistra Motla měla být motivací pro nováčky.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen