MS World Shotokan Federation 2019

Bukurešť, 24. - 26. května 2019

Dne 24.5.-26.5.2019 se v rumunské metropoli Bukurešť konal jubilejní 10. ročník MS WSF 2019, kde skupina českých závodníků hájila naše národní barvy. Mezi nimi byli i dva zástupci MSKA-CZ, kteří dostali tzv. divokou kartu - měli tedy možnost vyrazit a poměřit síly se světovou špičkou. A jak se jim dařilo? Čtěte dál… ;-)

Celý článek


Speciální mítink Vysoké Mýto 2019

Vysoké Mýto, 18. - 19. května 2019

Jako každým rokem, i letos se ve Vysokém Mýtě konal speciální mítink s datem 18.-19. 5., jehož se zúčastnilo pět pardubických karatistů. Speciální mítink je, jak už název napovídá, charakteristický tím, že jeho náplň není taková, jako na tradičních seminářích, nýbrž se skládá z toho, co na seminářích z časových není možné udělat.

Celý článek


Jarní soustředění 2019

Zábřeh na Moravě, 30. - 31. března 2019

Jako každý rok, tak i letos, koncem března začal v Zábřehu na Moravě Jarní seminář Moderního sportovního karate, který probíhal pod vedením mistra Radovana Andrle IV. Dan.

První víkend jsme se zaměřovali na bojové techniky. Program se lišil dle úrovně jednotlivých pasů. Bílé a žluté pasy zdokonalovali své údery a kopy pod vedením zkušeného mistra Radovana Andrle IV. Dan a mistryně Aleny Bajerové III. Dan. Oranžové pasy pod vedením mistra Pavla Trunce III. Dan zdokonalovali techniky 1-12. Zelené a vyšší pasy pod vedením mistra Adama Knajbla III. Dan zlepšovali starty, plyometrii a dynamiku technik s důrazem na uvolněný pohyb těla.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Mana – barvy s.r.o. Ecotex s.r.o. Víno Grim Magistrát města Pardubic Pardubický kraj CityZen