Letní seminář karate 2015

Letovice, 26. června - 4. července 2015

Školákům již začaly letní prázdniny a spousta z nich se vidí, jak podřimují někde na chalupě nebo u vody. To však neplatí pro karatisty z Pardubic, které koncem června čekal jeden z nejpřínosnějších seminářů celého roku.

Celý článek


Vyhlášení nejlepších sportovců

Praha, 6. května 2015

Dne 6.5.2015 proběhlo slavností vyhlášení nejlepších sportovců ČOS 2014. Ceremoniál se konal ve Tyršově domě v Praze na Malé Straně. V kategorii individuálních sportů mládeže do 18 let získal 10.místo náš nadaný bojovník Dalibor Mrňávek. Umístil se tak mezi deset nejlepších sportovců z celé České obce sokolské napříč všemi sporty. Ocenění předávala starostka ČOS ses. Ing. Hana Moučková. Slavnosti se účastnil kromě jiných důležitých osobností i ministr školství Marcel Chládek. Všichni sportovci se po slavnostním ceremoniálu, který zaznamenala Česká televize sešli v Michnově paláci, kde přibíhalo pohoštění a rozhovory s novináři.

Celý článek


Jarní seminář 2015

Hanušovice, 7. - 8. a 14. - 15. března 2015

Jako každoročně i letos březen patřil jarnímu semináři MODERNÍHO SPORTOVNÍHO KARATE, který se konal v Hanušovicích. Jeho součástí byl druhý letošní ligový turnaj. První víkend se konal tréninkový seminář, kde se skládaly zkoušky na vyšší technické stupně.

Cvičilo se systematicky s ukázkami a detailním jednotlivých programů a  druhý víkend se dopoledne ještě cvičilo a odpoledne zahájil jarní LIGOVÝ turnaj. Zde by se hodilo přirovnání „Jak nám končí zima a nastává teplé období, tak i Pardubickým karatistům se opět roztáčí kolo úspěchů.“

 

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen