Easter seminář 2014

Praha, 21. - 25. dubna 2014

Easter seminář se letos konal ve dnech 21. 4. – 25. 4. 2014 v Praze. Akce se zúčastnili nejen karatisti z České republiky, ale také z Německa a Slovinska. Celý  seminář osobně vedl šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX. Danu. Akce byla stejně jako v  minulých letech určena výhradně nositelům zeleného a vyššího pasu. 

Samotný trénink byl nejen velmi zajímavý, ale také dle  očekávání velmi náročný. Procvičili jsme a nacvičili techniky s imaginárním soupeřem a dál jsme tyto  techniky prakticky nacvičovali již reálně přímo s různými partnery na povrchu z tatami. 

Celý článek


Jarní seminář 2014

Hanušovice, 8. - 9. a 15. - 16. března 2014

Další akcí, které se letos účastnil oddíl Moderního Sportovního Karate Sokol Pardubice, byl Jarní seminář 2014.

První víkend se nesl ve znamení nácviků kopů a úderů a jejich použití v bojových situacích. Hlavním záměrem našeho cvičení bylo urychlit přechod mezi jednotlivými bojovými kombinacemi a dosáhnout tak rychlejších a plynulejších návazností mezi nimi. S takto nacvičenými bojovými sériemi jsme po prvním víkendu byli připraveni na nadcházející turnaj.

Celý článek


Speciální mítink 2014

Chotěboř, 8. - 9. února 2014

V pořadí druhou akcí tohoto roku, které se účastnil pardubický oddíl karate, byl Speciální mítink moderního sportovního karate uskutečněný v Chotěboři.

Speciální mítink je typ semináře, který je zpravidla určen zeleným a vyšším pasům. Letos však projevili o akci zájem i pasy nižší, a tak byla účast umožněna i jim. Jedním z hlavních cílů cvičení na Speciálním mítinku bylo zaměřit se na explozivnost v jednotlivých kombinacích a navýšit tak efektivnost bojových kombinací při minimální fyzické námaze.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen