Speciální mítink 2015

Chotěboř, 14. - 15. února 2015

Speciální seminář karate se konal v Chotěboři ve dnech 14. - 15. února 2015. Program pro vyšší pasy byl veden mistrem Miroslavem Zezulkou držitelem V. Danu. I když se jednalo o dvoudenní seminář, což znamená dost času pro nácvik, tak byl program natolik rozsáhlý, že jsme nakonec z časových důvodů museli některé jeho části vypustit.

Celý článek


Zimní seminář 2015

Praha, Smíchov, 24. - 25. ledna 2015

První akcí letošního roku 2015 byl Zimní seminář Moderního sportovního karate, který se konal na pražském Smíchově.

Hlavní náplň semináře byla věnována základním kombinacím přímých kopů a úderů. Velký důraz byl věnován technickým detailům v jednotlivých bojových kombinacích.
Druhý víkend zimního semináře jako vždy patřil turnaji, na kterém jsme měli příležitost poměřit naše dovednosti s ostatními oddíly. Také se jednalo o první akci, na které bylo možné nasbírat body do ligy MSK 2015.

Celý článek


Župní Vánoční přebor ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto, 13. prosince 2014

Jako každoročně i letos náš sportovní oddíl karate MSK Sokol Pardubice přijel do Vysokého Mýta na Župní vánoční přebor. Přestože se jednalo o jednu z posledních akcí letošního roku, nic jsme neponechávali náhodě a 13. prosince jsme se na půdě vysokomýtské sokolovny poměřili naše síly i s dalšími okolními sokolskými oddíly Moderního sportovního karate.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen