Mezinárodní Adria seminář 2014

Chorvatsko - ostrov Mali Lošinj, 27. září - 5. října 2014

Ve dnech 27.9.2014 až 5.10.2014 proběhl v Chorvatsku na ostrově Mali Lošinj seminář moderního sportovního karate (MSK) pod vedením mistra bojových umění prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX. Danu KARATE a autora direktní metodiky MSK. Semináře se zúčastnilo přes 100 karatistů nejen z České republiky, ale i dalších států Evropy, jako; Německa, Slovinska, Anglie, Švýcarska, Itálie a Kosova.

Celý článek


Pardubické městské slavnosti 2014

Pardubice, 4. října 2014

Stejně jako minulý rok jsme se i letos účastnili podzimních pardubických městských slavností. Vystoupení probíhalo ve stejné době jako mezinárodní Adria seminář pro vysoké pasy v Chorvatsku. Na Pernštýnském náměstí tak bylo možno spatřit především členy našeho oddílu z řad nižších - žlutých a oranžových pasů.

Celý článek


Tréninkový mítink 2014

Vysoké Mýto, 16. - 17. srpna 2014

Do konce prázdnin sice zbývají už jen dva týdny, naše sportovní sezóna však ještě zdaleka nekončí. Formu pardubických karatistů udržují nejen speciální prázdninové tréninky v oddíle, ale také tréninkové akce, kterých se v tomto období účastníme. Jednou takovou akcí byl i trenérský mítink, který tentokrát proběhl ve Vysokém Mýtě.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen