Úvodní seminář 2013

Praha, 25. - 26. května 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili víkendového Úvodního semináře v Praze na Smíchově. V zastoupení šesti  členů.  10‐7.kyu měl speciální  program V, určený pro zdokonalování  již naučených bojových technik kopů, úderů a kombinací. Vyzkoušeli jsme si jiné variace kopů pod  vedením  zkušených  mistrů.  Na  zelené  a  hnědé  bojovníky  čekal  fyzicky  náročnější program 3  a 4 s mistrem Miroslavem  Zezulkou. V něm si zdokonalili  indirektní  a direktní kontry, série  vysokých  kombinací  i  jejich  varianty  ve  výskoku  a také  porazy. Na  úvodní seminář dorazilo mnoho nováčků z různých oddílů. Ti zažili svůj první seminář a možnost získat vyšší pás.

Celý článek


Mistrovství České republiky MSKA 2013

Praha, 6. - 7. dubna 2013

Letos se opět pořadatelství mezinárodního mistrovství ČR v moderním sportovním karate ujal karate oddíl MSK Sokol Smíchov I. a to s datem 6.-7.4.2013. Soutěže se zúčastnilo cca 10 českých klubů (oddílů) několik zahraničních borců z Německa a Slovinska. Všichni přijeli bojovat o poháry a vrcholné trofeje Mistrů ČR. Všichni borci se utkali ve formách (katách), pravidly řízeném boji sparingu a ve vyšších kategoriích byly k shlédnutí „nice“ techniky a bojové situace v zápalu sportovního boje dvou minut čistého času.

Celý článek


Mezinárodní Easter seminář 2013

Praha, 1. - 6. dubna 2013

Praze. Akce se zúčastnili nejen borci z České republiky, ale také karatisti z Německa a Slovinska. Tento seminář i turnaj pořádal pražský oddíl MSK PRAHA SOKOL I. SMÍCHOV a celému semináři „šéfoval“ osobně šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX.Danu.

Celá akce byla stejně jako v minulých letech určena výhradně nositelům a vyšších pásů, ale především mistrům a mistrovským kandidátům. Tento ročník byl zaměřen na návaznost mezi jednotlivými kombinacemi s eliminací protivníka na zemi.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen