Letní seminář 2013

Letovice, 29. června - 6. července 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili týdenního semináře letos pod vedením zakladatele MSKAI mistra prof. Dr. Rudolfa Jakhela, držitele IX.Danu karate. Cvičení probíhalo v Letovicích u Brna, kde kromě Čechů byli i Litevci, Italové, Slovinci a Angličané. Den začínal 6:30 rozcvičkou spojenou s nácvikem forem a běháním.

Celý článek


Vystoupení na městských slavnostech 2013

Pardubice, 18. června 2013

Stejně jako loni i letos se náš oddíl účastnil průvodu na Pardubických slavnostech. Tvrdé přípravy na vystoupení udělaly své a výsledkem bylo, že i tento rok naše reprezentační skupina sklidila od diváků potlesk.

Celý článek


Úvodní seminář 2013

Praha, 25. - 26. května 2013

Jako každoročně jsme se zúčastnili víkendového Úvodního semináře v Praze na Smíchově. V zastoupení šesti  členů.  10‐7.kyu měl speciální  program V, určený pro zdokonalování  již naučených bojových technik kopů, úderů a kombinací. Vyzkoušeli jsme si jiné variace kopů pod  vedením  zkušených  mistrů.  Na  zelené  a  hnědé  bojovníky  čekal  fyzicky  náročnější program 3  a 4 s mistrem Miroslavem  Zezulkou. V něm si zdokonalili  indirektní  a direktní kontry, série  vysokých  kombinací  i  jejich  varianty  ve  výskoku  a také  porazy. Na  úvodní seminář dorazilo mnoho nováčků z různých oddílů. Ti zažili svůj první seminář a možnost získat vyšší pás.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen