Mistrovství České republiky MSKA 2013

Praha, 6. - 7. dubna 2013

Letos se opět pořadatelství mezinárodního mistrovství ČR v moderním sportovním karate ujal karate oddíl MSK Sokol Smíchov I. a to s datem 6.-7.4.2013. Soutěže se zúčastnilo cca 10 českých klubů (oddílů) několik zahraničních borců z Německa a Slovinska. Všichni přijeli bojovat o poháry a vrcholné trofeje Mistrů ČR. Všichni borci se utkali ve formách (katách), pravidly řízeném boji sparingu a ve vyšších kategoriích byly k shlédnutí „nice“ techniky a bojové situace v zápalu sportovního boje dvou minut čistého času.

Celý článek


Mezinárodní Easter seminář 2013

Praha, 1. - 6. dubna 2013

Praze. Akce se zúčastnili nejen borci z České republiky, ale také karatisti z Německa a Slovinska. Tento seminář i turnaj pořádal pražský oddíl MSK PRAHA SOKOL I. SMÍCHOV a celému semináři „šéfoval“ osobně šéf-instruktor MSKAI profesor Dr. Rudolf Jakhel, držitel IX.Danu.

Celá akce byla stejně jako v minulých letech určena výhradně nositelům a vyšších pásů, ale především mistrům a mistrovským kandidátům. Tento ročník byl zaměřen na návaznost mezi jednotlivými kombinacemi s eliminací protivníka na zemi.

Celý článek


Jarní seminář 2013

Hanušovice, 9. - 10. a 16. - 17. března 2013

Začátek jara opět patřil bojovým sestavám a mnohdy urputným bojům. No prostě dalšímu karatistickému klání o nejvyšší stupně v LIZE ČR 2013, které se odehrávalo v Hanušovicích.

Seminář byl opět rozdělen na dva programem doslova „nacpané“ víkendy. První víkend se cvičilo ve dvou skupinách, kdy v jedné se cvičil technický program a v druhé skupině, se nacvičovali bojové variace.

Celý článekDěkujeme našim sponzorům:

Magistrát města Pardubic Bonafit CityZen